Ünlülerden Obama'ya destek

Ünlülerden Obama'ya destek
Los Angeles'ta Obama'nın kampanyasına destek için yapılan etkinliğe, George Clooney, Katy Perry, Stevie Wonder ve Jon Bon Jovi gibi ünlüler katıldı.
ABD Başkanı Barack Obama, seçim kampanyasına bağış toplamak için çıktığı iki günlük California turunun ilk ayağı olan Los Angeles'ta, ünlü şarkıcılar ve Hollywood yıldızları tarafından kendisine destek için düzenlenen etkinliğe katıldı.
 
Nokia Theater'da ''Zafere 30 Gün'' adı altında yapılan etkinlikte, ünlü aktör George Clooney'nin konuşması ve Katy Perry, Stevie Wonder ve Jon Bon Jovi gibi yıldız müzisyenlerin performanslarının ardından kürsüye gelen Obama, 6 bin civarında destekçisine hitaben bir konuşma yaptı.
 
Obama'nın konuşmasının en dikkat çekici bölümüyse, hafta içinde Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Mitt Romney ile yüz yüze ilk münazarasında sergilediği, ''sönük'' kaldığı gerekçesiyle destekçilerinde ''hayal kırıklığı'' yaratan performansını bu kez bizzat kendisinin alaya almasıydı. 
 
Konuşmasında, kendisinden önce sahneye çıkan ünlülere ''sürekli olarak kusursuz performans gösterdikleri'' gerekçesiyle övgüler sıralayan Obama, bunun ardından ise ''ben her zaman aynı şeyi söyleyemem'' diyerek, şaka yollu bir öz eleştiride bulundu. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com