Ünlülerin torbacısı Yeşilçam yıldızı çıktı!

Ünlülerin torbacısı Yeşilçam yıldızı çıktı!
Dün aralarında bir çok ünlü isiminde bulunduğu 60'a yakın kişi gözaltına alınmıştı. Torbacı ise Yeşilçam yıldızı çıktı.

Dün bir yanda tarihi bir dava olan Ergenekon'da nefesler tutulmuş kararlar beklenirken, diğer taraftanda emniyetin bir çok ilde eş zamanlı baskınlarla uyuşturu kullandıkları gerekçesiyle aralarında ünlü isimlerinde bulunduğu 60 kişiyi gözaltına aldı. Kenan İmirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Sarp Apak Burhan Altıntop gibi ünlü yıldızlarında aralarında bulunduğu operasyonda torbacının Yeşilçam yıldızı Eray Özbal olduğu ortaya çıktı.

TOPLAM 60 ADRESE BASKIN

Sabah Gazetesi'nin haberine göre polis, yaklaşık bir yıl boyunca Beşiktaş, Şişli ve Beyoğlu'ndaki 22 torbacıyı tek tek teknik ve fiziki takibe aldı. Yeşilçam'ın emektar oyuncularından Eray Özbal'ın, piyasaya uyuşturucu sağladığı belirlendi. Torbacılıktan gözaltına alınan Özbal'ın, Beyoğlu Cihangir'deki evinde esrar serası kurduğu ortaya çıktı. Aralarında Özbal'ın da bulunduğu torbacıların, çok sayıda ünlü oyuncuyla irtibatlı olduklarının belirlemesiyle süreç hızlandı. Polis takipteki torbacılardan esrar isteyen ünlüleri de dinlemeye aldı.

Teknik ve fiziki takibin ardından operasyon kararı alan polis, dün sabah saatlerinde 60 ayrı adrese eş zamanlı baskın düzenledi. İstanbul'da Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Kartal ve Beyoğlu, İzmir'in Çeşme, Aydın'ın Kuşadası ve Muğla'nın Bodrum ilçelerindeki baskınlarda 19 torbacı ile birlikte, 28 de "içici" ve "temin edici" gözaltına alındı. Polis, baskınlarda 15 kilogram esrar, 5 kilogram ecstacy, bir miktar kokain, esrar yapımında kullanılan malzemelerle birlikte hassas terazi ele geçirdi. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com