Ünlülerin 'Vale' cimriliği

Ünlülerin 'Vale' cimriliği
Dünyanın parasını kazanıyorlar bahşiş vermemek için kaçıyorlar

Ünlüler konser ücretleri, dizi ve filmlerde kazandıkları paralar ile sık sık gündeme geliyorlar. Kazandıkları rakamlar dudak uçuklatırken tatilleri, arabaları, evleri kısaca yaşamlarının zenginliğiyle halkın gözönünde oluyorlar çoğu zaman.

İşte aynı ünlüler bu duruma rağmen bazen çok komik hallere düşebiliyorlar. Bunun en çarpıcı örneği valelerden kaçan sanatçılar. Giitkleri mekanlarda valeye ücret vermemek için bin türlü yol deneyen sanatçılara son günlerde 2 önemli isim katıldı. İlk isim her zaman cimri olduğu konuşulan şarkıcı Emrah. Yemek yediği mekanda bahşiş vermemek için arabasını birkaç sokak ileriye parketmesi adı cimriye çıkan şarkıcı için çok da şaşırtıcı olmadı.

Asıl şaşırtan ünlü ise Mahsun Kırmızıgül oldu. Çektiği filmlerle kazandığı paralar konuşulurken geçtiğimiz akşam Etiler civarında yemek çıkışında cadde ortasında parkettiği araca koşarken görüntülendi. Akmerkez'in önündeki caddede yol kenarına hatta kaldırıma parkeden sanatçı mekan çıkışı caddeden koşarak aracına gitti. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com