Unutulmaz bir mastürbasyon için 8 madde!

Unutulmaz bir mastürbasyon için 8 madde!
Uzman olduğunuzu düşünmeyin!
Her ne kadar mastürbasyon konusunda uzman olduğunuzu düşünseniz bile, bu işi daha zevkli hale getirecek teknikleri biliyor musunuz? 

Araçlar... 

Bazıları ellerini bazıları ise vibratörleri tercih ederler, hangi yöntemi kullanıyorsanız bir defalığına kullanmadığınız yöntemi deneyin. İnanın herşey çok farklı olacak. 

Ruh hali...

Birçok insan için mastürbasyon, stres atmak ve azgınlıklarını yatıştırmak için kullandıkları bir yöntem olabilir. Peki neden sadece bu kadarı ile yetiniliyor? Mastürbasyon, vücudunuzdaki ağrıları uyuşturmanızdan, kötü geçen bir günü unutmanıza kadar pek çok sorununuza çare oluyor. 

Konum...

"Hiç olur mu?” dediğiniz yerlerde mastürbasyon yapmaya ne dersiniz? Mastürbasyon, işin içinde heyecan ve korku olduğu zaman daha zevkli bir hal alabilir.

Partneriniz... 

Birçok kadın veya erkek, partnerinin yanında mastürbasyon yapmaktan çekinir. Fakat bunda çekinilecek birşey yok. Partnerinizin yanında gerçekleştirilen bir mastürbasyon seansı onunda ateşlenmesini sağlayabilir. 

Zaman...

Seks ve cinsellik genellikle, gece yapılır gibi bir klişe ile örtüşüyor. Neden işe gitmeden önce mastürbasyon yapmayı denemiyorsunuz? Bu güne mutlu başlamanızı ve gün içerisinde gergin olmamanızı sağlayabilir. 

Dürtüler...

Bu işe katkı sağlayan ve sizi moda sokan farklı etmenlerin farkında mısınız? Mastürbasyonu en doruklarında yaşamak için sizin içinizi kıpırdatan şarkılardan birini açmaya ne dersiniz? 

Fantaziler...

Herkesin hayal ettiği veya hoşuna giden biri vardır. Onu sevmenin ötesinde onunla birlikte olmayı bile hayal ediyor olabilirsiniz. Mastürbasyon sırasında ister kadın olun, ister erkek, sizin hayal gücünüzü güçlendiren bu insanı düşlemeye ne dersiniz? 

Tahrik edin... 

Kendinizi tatmin ettiğiniz bu esnada, kendinizi tahrik etmeniz sizi unutulmayacak bir mastürbasyonun doruk noktasına ulaşmanızı sağlayacaktır.  (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com