'UNUTULMAZ' Ekranlara Veda Ediyor!

'UNUTULMAZ' Ekranlara Veda Ediyor!
Geçtiğimiz yıl ekranlara yaz dizisi olarak başlayan “Unutulmaz” dizisi sürpriz bir şekilde 61. bölümde ekranlara veda ediyor..

Dizinin yapımcısı Ahmet Bayram yaptığı açıklamada elimizde olmayan sebeplerden dolayı diziyi bitirme kararı aldığını açıkladı.

Her Çarşamba ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan “Unutulmaz” dizisi 61.bölümde ekrana veda ediyor. Dizinin yapımcısı Ahmet Bayram konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Elimizde olmayan nedenlerden dolayı diziyi bitirme kararı aldık. Unutulmaz ailesi olarak bizden bir hikayenin gerçek duygularını yaşatarak gerçek bir aşk dizisi yaptığımıza inanıyorum. İzleyicilerimizin teveccühü doğrultusun da 6 kez yılın dizisi 13 ayrı internet sitesinde de yılın dizisi seçildik. Emeği geçen oyuncu arkadaşlarıma, senaristlerimize, yönetmenlerimize teknik ekibimize a dan z ye emeği geÇen herkese sonsuz teşekkürler ediyor ayrıca ekran başında duygularını bizimle yaşayan izleyicilerimize ve Unutulmaz olan herkese sonsuz saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com