Urgun : "Roberto Hilbert..."

Urgun : "Roberto Hilbert..."
Beşiktaş Kulüp Doktoru Devrim Urgun, sansursuzhaber'e önemli açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER - UEFA Avrupa Ligi'nde 15 Mart perşembe günü İspanya'nın Atletico Madrid takımıyla karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş'ta gözler bu maça çevrildi.

Siyah-beyazlı ekipte rövanş maçı öncesinde sakatlıkları bulunan futbolcuların da son durumu belli oldu. Beşiktaş Kulübü Doktoru Devrim Urgun, sansursuzhaber'e konuyla ilgili önemli bilgiler verdi.

"ALMEİDA BÜYÜK İHTİMALLE ATLETİCO MAÇINDA OYNAYACAK"

Urgun yaptığı açıklamada, "Hugo Almeida'nın 13 Mart Salı günü yapılacak antrenman sonrası durumuna bakacağız. Antrenmanı sorunsuz tamamlarsa kadroya alacağız. Ama çok büyük ihtimalle Atletico Madrid maçında oynayabilecek" dedi.

SİVOK, İBRAHİM TORAMAN VE NECİP OYNAYACAK MI ?

Çek defans oyuncusu Tomas Sivok, İbrahim Toraman ve Necip Uysal'ın da durumuna değinen Urgun, "Sivok, İbrahim Toraman ve Necip'in tedavileri sürmüştü. Bu 3 futbolcuyla birlikte Ersan da takımla çalışacak. Sivok, Toraman ve Necip de, perşembe günü oynanacak maçta görev alabilecek" ifadelerini kullandı.

"HİLBERT'İ RİSKE ETMEDİK"

Sakatlığı bulunan Alman futbolcu Roberto Hilbert'in durumuyla ilgili olarak ise Beşiktaş kulüp doktoru, "Roberto Hilbert'in yetişme ihtimali vardı. Ama Hilbert olmadı. Kendisini sağlama almak istedik. Alman oyuncumuzu riske etmedik" diye konuştu.

"TANJU CUMA YA DA CUMARTESİ AMELİYAT OLACAK"

Öte yandan Beşiktaş'ın genç futbolcusu Tanju Kayhan, cuma ya da cumartesi günü ameliyat olacak. Devrim Urgun bu futbolcunun ameliyatını ise Profesör Doktor Şenol Akman'ın gerçekleştireceğini bildirdi. Urgun, "Tanju cuma ya da cumartesi günü operasyon geçirecek. Sezonu kapatmış olacak. Ama yeni sezon hazırlık kampında olacak" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Yasal Uyarı : Bu haber, sansursuzhaber.com'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kullanılması halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com