Usain Bolt'an seks partisi itirafı

Usain Bolt'an seks partisi itirafı
Usain Bolt: Pekin'de istediğim kızla sevişebiliyordum

Jamaikalı atlet Usain Bolt, cinsel hayatıyla ilgili şaşırtıcı ifadeler kullandı.

Jamaikalı sprinter Usain Bolt verdiği röportajda Pekin günlerinde yaşadıklarını anlatırken, dinleyenlerin de ağzını açık bıraktı.

Pekin 2008 Olimpiyatları’na ilk gittiğinde Çin yemeğine alışamadığını belirten Bolt, “Çok garip yemeklerdi. Ben de her gün McDonald’sa gidip McNuggets yiyordum. Kaldığım günlerde toplamda 1000 McNuggets yemişimdir. Her gün neredeyse 100 tane yiyordum” derken şöyle bir yorum da yaptı: “Bence bana tavuk yeme konusunda altın madalya vermelilerdi.”

“Yaşayan en hızlı adam” kutlama gösterisinin de kendine ait olmadığını itiraf ederken, “Hayali bir şekilde gökyüzüne yay tutma’ hareketi bana ait değildi. Jamaika’da dansçı bir arkadaşımda gördüm. Buna ‘Di World’ diyorlardı. Ben de kullandım. Keşke kendime ait bir sevincim olsaydı” dedi.

İSTEDİĞİM KIZLA SEVİŞEBİLİYORDUM

Bolt Pekin’deki cinsel yaşamına da değindi. Pekin’e gittiğinde halihazırda 5 yıllık sevgilisi olan Mizicann Evans’a “Sorma, söyleme” politikası getirdiğini belirten Bolt, “Çin’de kızlar üstüme atlıyordu. İstediğim her kızla sevişebiliyordum. Bir partiye gidiyorum ve ‘Sen, sen evet sen de gel’ diyor, kızları seçiyor ve otel odama götürüyordum” dedi.

Kız arkadaşıyla bir kural belirlediğini söyleyen Bolt, “Eğer bir kızla yatarsam bunu Mizzi’ye söylemiyordum. O da bu duruma bir şey demiyordu. Ancak bir kez yakalandım ve ayrıldık” şeklinde konuştu.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com