Usain Bolt'un sırrı çözüldü

Usain Bolt'un sırrı çözüldü
Üç Olimpiyat altın madalyasına sahip 'Dünya'nın en hızlı adamı' 'lakabını elde eden başarılı atlet Usain Bolt'un başarısının sırrı ortaya çıktı.

Çıkan haberlere göre, kız arkadaşı Megan Edwards'ın gönderdiği fotoğraflar onu bitiş çizgisine daha kolay yaklaştırmıştı.

Megan Edwards'ın Londra Olimpiyat Stadı'nda 5 Ağustos günü koşu öncesi Bolt'a yolladığı bu fotoğrafın altında: ''Bitiş çizgisinde popomu düşün" yazıyordu.

Usain Bolt'un bu fotoğrafa cevabı ise '' Evet, bunu yapabilirim'' oldu.

4 gün sonra 200m finallerine hazırlanan şampiyon atlet Megan'dan bir fotoğraf daha istedi '' 200m finallerinde daha hızlı gitmek için motivasyona ihtiyacım var'' dedi. Megan bunun üzerine bir fotoğraf gödermedi ama Bolt ikinci madalyasına ulaşmakta zorlanmadı.

Ve 11 Ağustos öncesi 4x100 bayrak yarışı başlamadan Bolt yalvararak bir mesaj daha atıp ''Dünya rekorunu kırmam için bir fotoğraf daha istiyorum.'' dedi. Megan baskılara dayanamayarak bir tane daha gönderdi.

Megan'ın yakın bir arkadaşı; ''Usain'in 3 altın madalya almasına yardımcı olduğu için heyecendan ölecekti'' yorumunu yaptı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com