Uşak Belediye Meclisi’nin yeni salonu hizmete açıldı

Uşak Belediye Meclisi’nin yeni salonu hizmete açıldı
Uşak Belediyesi Huzurpark mevkiindeki oda tiyatrosunda tadilat yaparak meclis salonu haline getirdi.

Uşak Belediyesi Huzurpark mevkiindeki oda tiyatrosunda tadilat yaparak meclis salonu haline getirdi. Meclis toplantılarının daha sağlıklı bir ortamda gerçekleştirilmesi amacıyla düzenlenen salonun açılışı gerçekleştirildi.
Yeni Belediye Meclis Salonu’nun açılışını Uşak Valisi Özdemir Çakacak, Belediye Başkanı Ali Erdoğan, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay İsmail Özcan, Uşak Barosu Başkanı Rıza Albay ve meclis üyeleri gerçekleştirdi. Belediye hizmet binasındaki salonun fiziki açıdan yetersiz kaldığını ve meclis toplantılarının sağlıklı bir şekilde yapılamadığını ifade eden Ali Erdoğan, “Yeni salonda meclis çalışmalarını daha sağlıklı bir şekilde yürüteceğiz” dedi.
Açılışın ardından Vali Çakacak ile beraberindeki heyeti salon hakkında bilgi veren Başkan Ali Erdoğan,”Huzurpark olarak adlandırdığımız bu bölge kentimizin en önemli yaşam alanlarından biri. Meclis salonu olarak kullanacağımız tesis daha önce oda tiyatrosu olarak hizmet veriyordu. İnşa edildiği ilk yıllarda kentte toplantı salonu konusunda sıkıntı yaşandığı için daha yoğun bir kullanım vardı. Ancak kent merkezindeki bu sıkıntı bitti. Atatürk Kültür Merkezi bu tesisin yükünü aldı. Bizde boşa çıkan bu tesisimizi meclis salonu olarak kullanmaya karar verdik. Gerekli düzenlemeleri yaparak hizmete açtık. Meclis üyelerimiz bundan çalışmalarını burada daha iyi şartlarda gerçekleştirme imkanı bulacak” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com