Uşak Belediyesi'nden 14 şubat sevgililer günü etkinliği

Uşak Belediyesi'nden 14 şubat sevgililer günü etkinliği
Uşak Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenleyeceği etkinlikte evlilikte 50 yılını doldurmuş çiftlere çeşitli hediyeler dağıtacak.

Uşak Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenleyeceği etkinlikte evlilikte 50 yılını doldurmuş çiftlere çeşitli hediyeler dağıtacak.
Atatürk Kültür Merkezi’nde Uşak Belediyesi’nce Sevgililer Günü nedeniyle organize edilen Bedia Akartürk konseri evlilikte 50 yılını dolduran çiftler için ayrı bir önem taşıyor. Belediye kentte evlilikte 50 yılını dolduran çiftlere konser sonrası sürpriz hediyeler verecek. Ailenin önemini vurgulamak, gençlere örnek olan çiftleri sevindirmek amacıyla organize edilen konsere 50 yılını dolduran çiftler özel olarak davet edilecek. Bu yıl ilk defa böyle bir organizasyon düzenleyen belediye etkinliği gelenek hakline getirmeyi de amaçlıyor.
Türk kültüründe aile kavramının büyün önem taşıdığını ifade eden Belediye Başkanı Ali Erdoğan, “Her yıl 14 Şubat Sevgililer Günü olarak kutlanıyor. Uşak Belediyesi olarak bu özel günü farklı bir yöntemle kutlamayı planladık. Türk kültüründe aile kavramının önemini hepimiz çok iyi biliyoruz. Ayrıca dinimiz de aileye büyük önem veriyor. Buradan hareketle gençlerimize örnek teşkil edecek çiftlerimizi etkinliğe özel davet ettik. Bedia Akartürk konseri ile onların bu özel gününü en iyi şekilde kutlamalarını planladık. Konser sonrası kendilerine çeşitli hediyeler vererek aile kavramına yaptıkları katkı nedeniyle teşekkür edeceğiz. Evlilikte 50 yılını dolduran bu çiftlerimizden aile kavramı ile ilgili anekdotlarda dinleyeceğiz. Gençlerimizin bu tip ailelerimize örnek almasını ümit ediyoruz. Düzenleyeceğimiz 14 Şubat Sevgililer Günü etkinliğinin amacına ulaşacağını umut ediyoruz” dedi.
Bu arada etkinliğe katılmak isteyen ve evlilikte 50 yılını dolduran çiftler, bu taleplerini belediyeyi arayarak iletebilecekler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com