Uşak Belediyespor'da coşkulu sezon açılışı

Uşak Belediyespor'da coşkulu sezon açılışı
Uşak Belediyespor'un sezon açılışında konuşan Vali Özdemir Çakacak, Uşak'ın profesyonel ligde bir takımının bulunması gerektiğini vurgulayarak “İlimizin iki kardeş kulübü Uşak Belediyespor ve İl Özel İdarespor bu sezon 3. Lige çıkmak içi

Uşak Belediyespor'un sezon açılışında konuşan Vali Özdemir Çakacak, Uşak'ın profesyonel ligde bir takımının bulunması gerektiğini vurgulayarak “İlimizin iki kardeş kulübü Uşak Belediyespor ve İl Özel İdarespor bu sezon 3. Lige çıkmak için mücadele verecek. Her iki kulübümüze de destek vereceğiz”dedi.
Bu yıl Uşak'ı Deplasmanlı Bölgesel Lig'de temsil edecek takımlardan biri olan Uşak Belediyespor, 2010-2011 futbol sezonunu 1 Eylül Şehir Stadyumu'nda açtı. Açılış törenine Vali Özdemir Çakacak, Belediye Başkanı Ali Erdoğan, Uşak Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammet Gür, kulüp yöneticileri ve taraftarlar katıldı.
Sezon açılışında konuşan Vali Özdemir Çakacak, “Uşak Belediyespor şölen havasında bir sezon açılışı düzenledi. Uşak'ta profesyonel ligde mücadele eden bir futbol takımının bulunması gerektiğini hepimiz görüyoruz. Eğer sezon açılışında böyle kalabalık ve heyecanlı seyirci olursa sezon açıldığında ve ilerleyen haftalarda seyirci sayısının daha da artacağını düşünebiliriz” dedi.
Uşak'ın tarımda, sanayide, eğitimde her zaman başarıyı yakalamış bir il olduğunu da ifade eden Vali Çakacak, “Futbolda Uşakspor ile kendisini tüm Türkiye'ye tanıtmış olan ilimizin takımı amatör kümeye düştü. Bu yıl ilimizde Uşak Belediyespor ve İl Özel İdarespor takımları 3. Lige çıkmak için mücadele vermektedirler. Bu iki kulübümüz kardeş kulüptür. Önemli olan bir kulübümüzün profesyonel ligde mücadele etmesidir. Uşaklılar buna layıktır. Bizler ve Uşaklılar ilimizin profesyonel ligde bir takımı olmasını arzu etmekteyiz.” dedi.
Konuşmanın ardından resmi açılış gerçekleşerek Uşak Belediyespor ile Çiğli Belediyespor arasında hazırlık maçı yapıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com