Uşak Devlet Hastanesi hizmet kalitesini arttı

Uşak Devlet Hastanesi hizmet kalitesini arttı
Uşak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tamer Mican, hastane bünyesinde açılan branşlar, yeni katılan hekimler ve yenilenen tıbbi cihazlar hakkında bilgi verdi.

Uşak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tamer Mican, hastane bünyesinde açılan branşlar, yeni katılan hekimler ve yenilenen tıbbi cihazlar hakkında bilgi verdi. Hizmet kalitesini arttırmak için özverili çalışmalar yaptıklarını belirten Mican, 5 branşta 24 saat sağlık hizmeti verdiklerini söyledi.
Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Tamer Mican, düzenlediği basın toplantısıyla yürüttükleri sağlık hizmetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Uşak Devlet Hastanesi'nin halka en iyi hizmeti sunmak için çalıştığını belirten Mican, 3 yeni acil tıp uzmanı ile acil vakalara uzman düzeyinde 24 saat hizmet verdiklerini kaydetti. Hizmet kalitesini arttırmak amacıyla hastane bünyesindeki bazı tıbbi cihazların yenilendiğini yeni atanan endokronoloji uzmanı sayesinde diabet ve tiriod başta olmak üzere tüm endokrin hastalıkları için hastaların il dışına gitmek zorunda kalmayacağını belirten Dr. Tamer Mican, “ Hastanemizde yakın zamanda yeni branşlar açıldı. Bazı tıbbi cihazlarımız yenilendi. Daha iyi hizmet sunmak için hekimlerimiz ve çalışanlarımız fedakarca çalışıyor. Fiziki sorunlar yeni hastanemiz hizmete girdiğinde tamamen ortadan kalkacak. Ancak yenilenen tıbbi cihazlar, hizmete aldığımız branşlar ve yeni hekimlerimizle Uşak halkına daha iyi hizmet sunma imkanı yakaladık. Acil vakalardaki yoğunluk önemli şikayetlerden bir tanesiydi. Bu sorunu gidermek için 3 acil tıp uzmanı bulundurmaya başladık. Bu sayede 24 saat süreyle acil vakalara uzman düzeyde ilk müdahale yapılmaktadır. Ayrıca genel cerrahi, dahiliye, kadın doğum, anesteziyoloji ve reanimasyon branşlarında uzman doktorlarımızla 24 saat hizmet veriyoruz” dedi.
Başhekim Dr. Tamer Mican hastane bünyesinde klinik eczane hizmeti veren eczacı Hakkı Özçeltik'in eczacılık dergisinin düzenlediği yarışmada altın havan ödülü, kalite biriminde çalışan hemşire Fatma Tokay'ın ise düzenlenen 'Ulusal Sağlıkta Kalite ve Güvenlik' adlı bilgi yarışmasında ikincilik ödülü kazandığını da bildirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com