Uşak İl Emniyet Müdürlüğüne Şammaz Demirtaş atandı

Uşak İl  Emniyet Müdürlüğüne Şammaz Demirtaş atandı
Resmi gazetede yayınlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi'ne göre; Rize Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Uşak İl Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Resmi gazetede yayınlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi'ne göre; Rize Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Uşak İl Emniyet Müdürlüğüne atandı.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onayından geçen, ancak, Kurban Bayram tatili nedeniyle Resmi Gazete'de yayınlanamayan Emniyet Müdürleri Kararnamesi, gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı. Rize Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, Uşak İl Emniyet Müdürü olarak atandı. Uşak Emniyet Müdürü Cafer Şahin ise başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü'ne alındı. Cafer Şahin, 2006 yılından bu yana Uşak İl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunuyordu.

ŞAMMAZ DEMİRTAŞ KİMDİR
1962 Yılında Niğde'nin Asmasız köyünde dünyaya gelen Demirtaş, ilk ve orta okulu Niğde de tamamladıktan sonra 1977 yılında Polis Koleji'ne girdi. Kolej sonrası 1980 yılında Polis Akademisi'ne giren Şammaz Demirtaş 1984 yılında mezun oldu. Daha sonra sırasıyla Sırasıyla Zonguldak, İstanbul Polis Eğitim Merkezi, Van, Kırşehir, Adana, İstihbarat Daire Başkanlığı, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Meslek içi çeşitli kurs ve eğitimlerin yanında 2002 yılında ABD'de Anti Terör kursuna katıldı. Emniyet Genel Müdürlüğünü Temsilen birçok Avrupa ülkesinde toplantı ve seminerlere de katılan Şammaz Demirtaş görevleri sırasında Başbakan, İçişleri Bakanı, Emniyet Genel Müdürü ve valilerden çok sayıda takdirname ve maaş taltifi ödülleri aldı. İstanbul Üniversitesi sosyal bilimler enstitüsünde kamu yönetimi dalında yüksek lisans yapan Demirtaş evli ve ikisi erkek biri kız üç çocuk babası.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com