Uşak Tabip Odası'ndan teröre kınama

Uşak Tabip Odası'ndan teröre kınama
Uşak Tabip Odası Başkanı Dr. Tarkan Amuk, Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsal kesiminde 13 askerin şehit olduğu terör saldırısını kınadı.

Uşak Tabip Odası Başkanı Dr. Tarkan Amuk, Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsal kesiminde 13 askerin şehit olduğu terör saldırısını kınadı.
Terörle bir yere varılamayacağını ve terörün bir insanlık suçu olduğunu belirten Tabip Odası Başkanı Dr. Tarkan Amuk, “Hepimizi derinden üzen terörist saldırıyı şiddetle kınıyor, şehitlerimize rahmet, milletimize başsağlığı diliyorum” dedi.
Bölücü terörün, yıllardır ocakları söndürmeye, çocukları yetim, ana ve babaları evlatsız, gencecik gelinleri dul bırakmaya devam ettiğini kaydeden Dr. Tarkan Amuk, “Milletimizin yüreğine kor gibi düşen bu ateşin acısının hafifletilmesi, hainlerin ve destekçilerinin biran önce hak ettikleri cezaya çarptırılmalarına bağlıdır. Yüzyıllardır, Türk vatanını canı pahasına koruyan Türk Ordusu'nun, dış güçlerin maşası, satılmış terör örgütüne gereken cevabı vereceğine inancımız tamdır.
Zor zamanlar, Çanakkale'de ve Milli Mücadele'de olduğu gibi, ancak birlik ve beraberlik içerisinde, omuz omuza aşılır. Ailelerin ocağına ateş düşüren, milletimizin yüreğini yakan bu hain pusuyu düzenleyenleri ve onların destekçilerini nefretle kınıyoruz. Terör bir insanlık suçudur. Terörle bir yere varılamayacağı, herhangi bir sonuç alınamayacağı çağdaş dünyanın kabul ettiği bir gerçektir. Terörü ve hepimizi derinden üzen terörist saldırıyı şiddetle kınarken, şehitlerimize rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetlerine başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar dilerim” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com