Uşak’ta elektrik kesintisi

Uşak’ta elektrik kesintisi
Uşak’ta enerji dağıtım hatlarındaki tesis çalışmaları nedeniyle yarın kent merkezi ile Karahallı ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Uşak’ta enerji dağıtım hatlarındaki tesis çalışmaları nedeniyle yarın kent merkezi ile Karahallı ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak.
Osman Gazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Uşak İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre enerji dağıtım hatlarındaki tesis çalışmaları nedeniyle 4 Mart Pazar günü kentin bazı mahallelerinde enerji kesintisi uygulanacak. Tesis çalışmaları nedeniyle yarın saat 08:30 12:30 arasında Kemal Öz Mahallesi İzzettin Çalışlar Caddesi, Canbakır Sokak, Şehit Vehbi Demir Sokak, Ağaoğlu Lisesi ve civarı, Belediye Memur Evleri ve civarları, 1. Pırlanta Sokak ve civarları, Lale Sokaklar, Kehribar Sokaklar ve İbrahim Tahtakılıç Caddesinde enerji kesintisi uygulanacak.Yine aynı gün 12:30 ile 16:30 saatleri arasında Kemalöz Mahallesi Karaağaç Yolu Değirmendere Caddesi, Şehit Alim Yılmaz Caddesi, Yokuş Sokak, 1. Göker Sokak ve civarları, Desan Avşar Evleri, Emrehan Sokaklar, Çağdaş Sokaklar, Ilıcak Subaşı Sokaklar, Karaağaç Yolu Ahu Kent Parsellerine de enerji verilemeyecek. Bu çalışmalar sırasında da Kemalöz Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesinin bir kısmında da kısa süreli kesintiler yapılacak.
Yine 4 Mart Pazar günü saat 09:30 ile 11:30 arasında Celal Bayar Caddesi, Sarayaltı Bahçe sokaklara enerji verilmeyecek. Ayrıca saat 10:00 ile 12:00 arasında Karahallı İlçesi Konak Mahallesi Ahmet Gedik Sokak ve Küçük Sanayi Sitesi Bölgesi, Yeni Mahalle Lale Sokak, Nane Sokak, Hasan Bozoklu Sokak, Saatçi Sokak, Boğaz Mahallesi Mehmet Paşa Sokak, Atilla Sokak civarlarına kısmi olarak enerji verilemeyecek. Karahallı İlçesi Paşalar Köyü Dere Mahallesinde de saat 13:00 ile 15: 00 arasında enerji verilmeyecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com