Uşak'ta kadınlara özel konser

Uşak'ta kadınlara özel konser
Uşak Belediyesi, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' etkinlikleri kapmasında kadınlara özel Kibariye konseri düzenledi.

Uşak Belediyesi, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' etkinlikleri kapmasında kadınlara özel Kibariye konseri düzenledi.
Atatürk Spor Salonu'nda akşam saatlerinde gerçekleştirilen konsere Uşaklı kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Protokol eşlerinin ve Belediye Başkanı Ali Erdoğan'ın da izlediği konser yaklaşık iki saat sürdü.
Dünya Kadınlar Günü nedeniyle sadece kadınların davet edildiği konserde ünlü sanatçı Kibariye gördüğü ilgi karşısında büyük bir mutluk yaşadı. Belediye Başkanı Ali Erdoğan konser esnasında sahneye gelerek ünlü sanatçıya çiçek, Uşak Tarhanası ve Eşme kilimi hediye etti. Başkan Erdoğan “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nedeniyle Uşaklı kadınlara yönelik düzenledikleri konserin yoğun ilgi gördüğünü ifade ederek “Bu gecenin sadece kadınlarımıza özel olmasını arzu ettik.
Konser için mahallelerimizden otobüs seferleri düzenleyerek kadınlarımızın bu geceye erişimini sağladık. Davetimizi icabet ederek Uşaklı kadınlarımıza doyumsuz bir konser veren ünlü sanatçı Kibariye'ye teşekkür ediyoruz”dedi.
Yaklaşık iki bin kişinin izlediği konserde Kibariye birbirinden güzel şarkılarını kadınlar için seslendirirken Başkan Erdoğan'a da bu özel geceyi düzenledikleri için teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com