Uşak'ta karma sergi

Uşak'ta karma sergi
Uşak'ta, ressam Evşen Tan ile Uşak Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenleri Ali İhsan Seval ve Alaattin Aktaş karma sergi açtı.

Atatürk Kültür Merkezi Fuaye alanında Evşen Tan'ın “Kadın ve Doğa” temalı 39 adet sulu boya eserleri ile Uşak Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenleri Ali İhsan Seval, Alaattin Aktaş'ın ahşap marketri eserlerinden oluşan karma yoğun ilgi gördü. Serginin açılışını Uşak Valisi Kayhan Kavas ile Uşaklı olan Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe gerçekleştirdi. Sergiye Uşak Valisi Kayhan Kavas, eşi Yeşeren Kavas ve Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'nin yanı sıra İl Garnizon Komutan Vekili Binbaşı Osman Topbaş, Cumhuriyet Başsavcısı Burhan Çobanoğlu, Emniyet Müdürü Cafer Şahin ve davetliler katıldı.
Uşak Valisi Kayhan Kavas, sergi açılışında yaptığı konuşmada üç sanatçı tarafından açılan sergiden duydukları memnuniyeti dile getirerek bu tür etkinliklerin kentin kültürel yaşantısına katkı sağlayacağını söyledi. Ressam Evşan Tan ise, sergide 39 sulu boya eserinin bulunduğunu ve serginin 6 gün açık kalacağını ifade etti. Konuşmaların ardından İki lin valisi ile davetliler sergiyi gezdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com