''Uşak'ta siyaset üstü bir kenetlenme oluşturduk”

''Uşak'ta siyaset üstü bir kenetlenme oluşturduk”
AK Parti Uşak Milletvekili Adayı Hazim Sesli, 3 milletvekilliğini de kazanacak güçte olduklarını iddia ederek kentte siyaset üstü bir kenetlenme sağladıklarını söyledi.

AK Parti Uşak Milletvekili Adayı Hazim Sesli, 3 milletvekilliğini de kazanacak güçte olduklarını iddia ederek kentte siyaset üstü bir kenetlenme sağladıklarını söyledi.
Uşak halkının AK Parti'ye olan ilgisinin her geçen gün arttığını, hükümetin ülke genelinde gerçekleştirdiği hizmetlerin bunda etkin bir rol oynadığını ifade eden Milletvekili Adayı Sesli, “Hep birlikte el ele verip daha güzel bir Türkiye daha yaşanabilir bir Uşak için çalışıyoruz” dedi. Seçim çalışmaları kapsamında bugüne kadar 5 ilçe, 14 belde ve 200 köyde vatandaşlara hükümetin icraatlarını ve yeni dönemde Uşak için gerçekleştirmeyi planladıkları projeleri anlattıklarını ifade eden Hazim Sesli, “Seçim gününe kadar çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız. İl genelinde siyaset üstü bir kenetlenme gerçekleştirdik. Bu kenetlenme sayesinde 3 milletvekilliğini de kazanıp bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.
Uşak'taki üç milletvekilliğini de kazanabilecek güce sahip olduklarını ve teşkilatla birlikte halkın gönlünü kazanmak, onlara hizmet etmek amacıyla yoğun bir çaba gösterdiklerini kaydeden Hazim Sesli, bugün sabah saatlerinde Uşak Belediyesi'ni ziyaret edip, bedesten çarşısı, halı pazarı ve ayakkabıcılar çarşısı ile mende pazarı mevkiinde vatandaşlarla sohbet etti.
AK Parti hükümetinin ülke çapında bir çok alanda devrim niteliğinde hizmetler gerçekleştirdiğini bu kapsamda Uşak'ın da ciddi yatırımlar aldığını dile getiren Hazim Sesli, “Seçim çalışmalarımızı ciddiyetle sürdürüyoruz. İlimizdeki tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya gayret ediyoruz. Seçim gününe kadar girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Partimize ve bizlere; sivil toplum kuruluşlarının, iş dünyasının ve vatandaşlarımızın büyük bir desteği var. Bu destek siyaset üstü bir kenetlenmeyi de beraberinde getirdi. Tek hedefimiz 3 milletvekilliğini de kazanmaktır” dedi.
AK Parti iktidarının 8 yıllık icraatlarının halk tarafından iyi anlaşıldığını ve bu hizmetlerin karşılık gördüğünü de kaydeden Sesli şöyle devam etti; “Seçim çalışmalarımızı ayrı ayrı oluşturduğumuz ekiplerle yürütüyoruz. Aynı anda bir çok köye gidiliyor. Her gittiğimiz yerde olumlu tepkiler alıyoruz. Hükümetimizin 8 yıllık başarılı icraatları halkımızca iyi analiz edilmiş olduğunu görüyoruz. Vatandalar yapılan hizmetleri takdir ediyor. Yeni dönemde bu başarıları taçlandırmak istiyoruz. Uşaklılara projelerimizi anlatıp kentin sorunlarıyla ilgili çözümleri ortaya koyuyoruz. Sanayicinin, işçinin, emekçinin, köylünün ve esnafın sorunlarını biliyoruz. Bu sorunları çözebilecek kadrolar partimizde mevcut. İşsizliğe çözüm bulup Uşak'ı her alanda en iyi şekilde tanıtacağız. Uşak bizimle birlikte küllerinden yeniden doğacak. Seçimlerden sonra kentin tüm aktörleriyle birlikte el ele verip daha güzel bir Uşak için çalışacağız. 12 Haziran seçimlerinin bir demokrasi şöleni içerisinde geçmesini arzu ediyoruz. Bu demokrasi şöleninde tüm siyasi partilere başarılar diliyoruz” dedi.
AK Parti adayı Hazim Sesli vatandaşlarla yaptığı sohbet öncesi Uşak Belediyesi 1. Resim Şenliği etkinlikleri çerçevesinde belediye binası önünde canlı performans gerçekleştiren ressamlarla da yakından ilgilenip bir süre yağlı boya ile resim yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com