Uşak'taki kaza esrarını koruyor

Uşak'taki kaza esrarını koruyor
Uşak'ta dün (21 Eylül) meydana gelen esrarengiz trafik kazasıyla ilgili olarak İzmir'den özel yetkili bir cumhuriyet savcısı görevlendirildiği öğrenildi.

Uşak'ta dün (21 Eylül) meydana gelen esrarengiz trafik kazasıyla ilgili olarak İzmir'den özel yetkili bir cumhuriyet savcısı görevlendirildiği öğrenildi. A4 ve C4 karışımı bombalarla bomba yapımını gösteren krokiler bulunan otomobilin geliş güzergâhındaki kamera kayıtları da inceleniyor.
Banaz ilçesinde dün sabah saatlerinde bir kamyona çarpan otomobilin içinde, beş eşit parçaya ayrılmış elektrik düzeneklerine bağlı toplam 5 kilo 404 gr. patlayıcı madde ve bomba yapım krokileri bulunmasıyla başlatılan soruşturma devam ediyor. Soruşturmayla ilgili İzmir'den özel yetkili bir savcının görevlendirilmesi, soru işaretlerini çoğaltıyor. Derinleştirilen soruşturma kapsamında kazaya karışan otomobilin geçtiği muhtemel güzergâhların MOBESE görüntüleri incelenmeye başladı. Cep telefonlarını da incelemeye alan güvenlik güçlerinin, otomobilin çıkış yaptığı noktayı tespit etmeye çalıştığı öğrenildi.
Serbest bırakılan kamyon sürücüsü Veysel Devebacak ise kaza yerindeki kurtarma çalışmalarını seyretti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com