USİAD Başkanı Yıldırım Fas gezisini değerlendirdi

USİAD Başkanı Yıldırım Fas gezisini değerlendirdi
Uşak Sanayici ve İş Adamları Derneği (USİAD) Başkanı Hasan Yıldırım, Fas’ın Casablanca ve Marekesh şehirlerine yönelik düzenledikleri iş gezisini değerlendirdi.

24 USİAD üyesinin katıldığı iş gezisinde Uşaklı işadamları ikili görüşmelerin yanı sıra fabrika ziyaretleri de gerçekleştirdi.

Başarılı bir iş gezisi geçirdiklerini ifade eden USİAD Başkanı Hasan Yıldırım, 4 gün boyunca yaklaşık 200 Faslı işadamı ile ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdiklerini bildirdi. Merkezi Casablanca’da bulunan TUFİAD Türk Fas İşadamları Derneği’nin daveti üzerine yaptıkları gezinin 4 gün sürdüğünü de belirten Yıldırım, “TUFİAD gezi öncesi ülkenin önde gelen gazetelerinden olan L’ECONOMISTE’e üç günlük bir ilan verdi. erek ve yüzlerce iş adamlarını telefonla arayarak ikili iş görüşmelerine davet etmeleri neticesinde yaklaşık iki yüz işadamı ile ikili iş görüşmesi yaptık”dedi.

USİAD Başkanı Yıldırım “Firmalar arasında başlayan diyaloglar en kısa zamanda meyvesini verecektir. Fas’la çalışmak isteyen işadamlarımız için tüm sektörlerin istifade edebileceği bir ortamın olduğuna şahit olduk. Ayrıca Büyükelçiliğimiz ve Casablanca Ticaret Odası ile görüşmelerimizde işadamlarımıza yoğun ilgi gösterdi” dedi. (VİK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com