Usta Emine Erdoğan'ı mı aldatıyor?

Usta Emine Erdoğan'ı mı aldatıyor?
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan'ın gözünün içine baka baka yalan söyledi.
Usta yine bastı yalanı. 10 yıllık iktidarı döneminde söylemediği yalan kalmayan Erdoğan'ın bir yalanı daha ortaya çıktı. Dün yalan söyledi, bugün yalanı ortaya çıktı, yalanı yatsıya kadar bile sürmedi.
 
Dün akşam ekrana gelen Usta'nın Hikayesi adlı belgeselde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan'a nasıl aşık olduğunu anlattı. Oysa Erdoğan yıllar önce 10 Ekim 1996'da Hürriyet Gazetesi'nden Gülden Aydın'a verdiği röportajda, Emine Erdoğan'la ilgili duygularını şöyle anlatmıştı: "Aşkı reddetmiyorum, ama maalesef hiç olamadım. Eşim sosyal bir hanımdı. Toplantılarda tanıştık. Aynı görüşleri paylaştık. Bir hanımefendinin aracılığıyla oldu." demişti.
 
Erdoğan yıllar önce verdiği röportajı unutarak
 
"Tepebaşı Gazinosu'nda bizim partimizin bir toplantısı var. Bizim hanımın tasarım yönü çok güçlüdür. Dikkatimi çekti. Yeni jenerosyanda elektriklenme denilen bizim aşk dediğimiz olay yaşandı. Aşk kişinin sevdiğinde yok olmasıdır. Bakıyorsunuz bazıları bir aşık oluyor aşık olmaya devam ediyorlar. Biz bir aşık olduk pir aşık olduk." dedi. (BCE)
 
İşte Erdoğan'ın yıllar önce verdiği o haberin gazete küpürü:

 
Yorumlar
yok
15 Kasım 2014 Cumartesi 11:01
11:01
Siz attın iftiralarınızı bu dünyanın bide öbür dünyası var . RECEP TAYYİP ERDOĞAN ASLA BÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ. Bu sadece onun başarılarını güzel âhlakını ve halk tarafından sevilmesine katlanamayanların oyunu. Biz biliyor
uzki o emine erdoğanı çok seviyor
85.104.84.123
zehra
26 Mart 2014 Çarşamba 16:30
16:30
sen dik dur yiğidim zaman bizden yanadır.sana hizmetleriyle değil yalanlarıyla geliyorlar.ve her zaman onların karşısında duracağız sen merak etme.
37.155.184.82
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com