Üstsüz DJ Bu Sefer Bikiniyle Şov Yaptı!

Üstsüz DJ Bu Sefer Bikiniyle Şov Yaptı!
Tüm tepkilere rağmen üstsüz DJ Erzurum´a gelip sahneye bikineyle çıktı...!

Çıplak şovları ile tanılan Ukraynalı DJ Vanilla Sky, çeşitli çevrelerin tepki göstermeleri üzerine sessizce geldiği Erzurum'da hayranlarının karşısına bikinili çıktı. Emniyet Müdürlüğünün 'ricası' üzerine şovunu 3 gün rötarlı yapan DJ Vanilla Sky, Erzurum'da oluşan tepkilere ve yaşananlara bir anlam veremediğini söyledi.

Bazı siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin tepkilerine rağmen 4 Aralık yerine 7 Aralık'ta uçakla Erzurum'a gelen Vanilla Sky, aynı gece Yoncalık Semti'ndeki '2011 Night İs Life Clup Bar'da hayranları ile buluştu. Sabahın ilk ışıklarına kadar bardaki şovunu bikinili olarak sergileyen Sky, büyük ilgi gördü. Muhteşem performansı yaptığı danslarla gönülleri fetheden DJ Vanilla Sky, gösterisinin ardından otelde dinlenmeye çekildi. Uçak saatine kadar Erzurum'u gezen yöreye has kadayıf ve cağ kebabı yemek için Muammer Usta'nın yerine giden Vanilla Sky, ocak başına geçip eline aldığı döner bıçağı ile cağ kebabı kesti. Kebap ve kadayıf dolma tatlısının tadına bakan Vanilla Sky, Türk mutfağına bir kez daha hayran kaldığını bildirdi. Erzurum'un tarihi mekanları ve yemeklerine hayran kaldığını vurgulayan Vanilla Sky, "Fazla vaktimiz olmadığı için Erzurum'u otomobille dolaştım. Yemek için girdiğimiz Muammer Ustada yediğim cağ ve tatlı muhteşemdi" diye konuştu.

Daha önceki programı ile ilgili olarak gösterilen tepkilere bir anlam veremediğini belirten Vanilla Sky, kendisinin profesyonel bir sanatçı olduğunu belirtti. Türkiye'nin hemen hemen her tarafına gittiğini ve hiçbir yerde böyle bir tepki ile karşılaşmadığını vurgulayan Sky, "Tepkiye üzüldüm. Ama buradaki insanların bana gösterdiği yakınlık tüm üzüntümü alıp götürdü. Meslek hayatımda unutamayacağım gecelerden birini daha yaşadım. Umarım yakın bir zamanda yine görüşürüz" dedi.

Ukraynalı DJ Vanilla Sky'ı iyi bir DJ olduğu için Erzurum'a getirdiklerini belirten '2011 Night İs Life Clup Bar'ın ortaklarından Halil Aksakal, bu şovu birkaç kişinin sabote etmek istediğini ileri sürdü. Her hangi bir olay çıkmaması için sanatçıyı gecikmeli olarak getirdiklerini belirten Aksakal, "Vanilla'dan önce Erzurum'a daha açık DJ'ler geldi. Ama onlar hiç tepki görmedi. Biz kendisini çıplaklığı için değil iyi bir DJ olduğu için Erzurum'a davet ettik. Biz isterdik ki Vanilla Sky'ı yüzlerce kişi görseydi. Gecemiz ücretsizdi. Yoğun bir talep olduğu için Sky'ı önümüzdeki günlerde yine Erzurum'a getireceğiz. Çünkü tek hedefimiz var o da insanları eğlendirmek" diye konuştu.

KİM NE SÖYLEMİŞTİ?
Alperen Ocakları eski Başkanı Murat Tortum, "Muhafazakar yapıya sahip olan Erzurum'un Bodrum, Antalya ile kıyaslanmamalı. Sponsorlarla görüşerek programın iptalinin hayırlı olacağını söyledik. Programla ilgili her hangi bir eylem yapmadık. Gençlerimiz ve halkımız için faydalı olacak çeşitli eğlenceler var" dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Sedat Laloğlu, "Bu eğlence türünün içeriği maalesef bizim memleketimize, tarihte çok önemli bir misyona sahip olan ilimize yakışmayacak durumdur. Böyle bir eğlenceyi planlayanların Erzurum'un tarihteki milli ve manevi değerlere yaptığı katkıyı, hizmetleri, bilmediğini düşünüyorum.Ne idüğü belli olmayan, bizim örf, adet, gelenek görenek ve milli, manevi değerlerimize yakışmaylan bir eğlence şekli" diye konuştu.

Programın iptaliyle ilgili bir girişimde bulunmadıklarını belirten MHP İl Başkanı Zekai Kaya, provokatörlük yapmak isteyenlere malzeme vermeme adına bu konuda ülkü ocaklarını da uyardıklarını bildirdi. Kaya, 2011'e ev sahipliği yapmaya hazırlanan Erzurum'da eğlence sektörünün de göz ardı edilmemesini isteyerek, buna da vatandaşların rıza göstermeleri gerektiğini belirtti. Kaya, "Erzurum, böyle bir organizasyona henüz hazır değil. Bu tür organizasyonların şehri germe adına yapıldığını düşünüyoruz" diye konuştu.

Erzurum Girişimci Kadınlar Dernek Başkanı Zekiye Çomaklı, "Erzurum'da bir üstsüz DJ fırtınası esiyor. Burası tatil kenti Bodrum, Kuşadası, Alanya değil. Muhafazakar bir kentin kadınları olarak program hoşumuza gitmedi. Olay bir ticari meseledir ama daha edepli, haysiyetli, farklı ticari olaylar yapılabilir. 2011 kapsamında böyle bir komik olayın sergileneceğine inanmıyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com