UTSO Akreditasyon Belgesini yeniledi

UTSO Akreditasyon Belgesini yeniledi
UTSO Başkanı uluslararası standartlarda hizmet göstergesi olan Akreditasyon Belgesi’ni yenilediklerini söyledi.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Kuvvet, oda ve borsaların üyelerine en üst seviyede ve uluslararası standartlarda hizmet verdiğinin göstergesi olan Akreditasyon Belgesi’ni yenilediklerini söyledi.
UTSO olarak amaçlarının üyelerine daha iyi hizmet vermek olduğunu ve akreditasyon belgesini 2005 yılında aldıklarını ifade eden Mustafa Kuvvet, “Akreditasyon belgemizi yenileyerek hizmet kalitesindeki sürdürülebilirliği sağladığımızı kanıtlamış olduk” dedi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde düzenlenen törenle sertifikalarını yenilediklerini de anlatan Mustafa Kuvvet, “Beş yıldızlı hizmet Yarışı olarak tabir edilen akreditasyon sistemine 2005 yılında katılarak belgeyi almaya hak kazanan ilk 24 oda arasında yer almıştık. Bu sertifika ile hizmet kalitemizde sürdürülebilirliğimizi sağladığımızı ve her geçen gün hizmet yelpazemizi genişlettiğimizi belgelendirmiş oluyoruz. Akredite oda demek, uluslararası standartlarda hizmet verebiliyor olmak demektir. Her geçen gün hizmette çeşitliliği sağlamak veüyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası standartlarda hizmet vermek için bir adım ileriyi düşünerek çalışıyoruz. ”dedi.

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com