"Üyelerimize çok çeşitli eğitimler ve seminerler veriyoruz"

"Üyelerimize çok çeşitli eğitimler ve seminerler veriyoruz"
Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, oda yönetimi olarak üyelere çok çeşitli eğitimler ve seminerler verdiklerini söyledi.

Eskişehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, oda yönetimi olarak üyelere çok çeşitli eğitimler ve seminerler verdiklerini söyledi.
Özkara yaptığı yazılı açıklamada, eğitimlerin amacı üyelere farklı bakış açıları kazandırarak, kendilerini mesleki alanlarda yenilemeleri olduğunu belirtti.
Özkara, 'Mesleki gelişimde çesitililik, kişinin birçok bakış acısını değerlendirmesi sonucu kişinin kendi özgün yaratıcılığını çıkarmakla olur. Bu anlamada çok çeşitli eğitmenlerden eğitim almak gelişim açısından önemli bir konudur. Eğitimlere katılan meslektaşlarımızda kendilerini geliştirmeye acık mesleki konularda gelişmenin önemini bilen, sanatlarına saygı duyan kişilerdir. Eğitimleri veren arkadaşlarımızı il dışı veya şehrimizden olarak ayırmıyoruz' dedi.
'Eğitimlerimizi meslektaşlarımızın ihtiyaç ve talebi doğrultusunda veriyoruz.' diyen Özkara şöyle konuştu; 'Meslektaşlarımız daha önce bu tür eğitimler alabilmek için şehir dışına çıkmak zorunda kalırken, Biz bu tür eğitimleri üyelerimizin ayağına getirerek kendisini geliştirmek isteyen meslektaşlarımız için eğitim şartları daha uygun hale getiriyoruz. Meslektaşlarımızın bu eğitimleri şehrimizde almalarını sağlayarak hem maddi hem de zaman kayıplarını önleyerek, üyelerimize sahip çıkıyoruz. Eğitim konusu oda yönetimi olarak değer sıralamamızda ilk sıradadır. Bu alamdaki felsefemiz ilim Çin de bile olsa gidinizdir. Ve bu bilinçteki meslektaşlarımız için bizler için esas olan fayda yaratmak, hizmeti üyelerimizin ayağına getirerek kolaylık sağlamaktır. Ayrıca sadece bu konuda değil her konuda üyelerimize her zaman hizmet ve bilgi verirken ana kriterimiz kolaylaştırıcı olmaktır. Üyelerimize fayda yaratacak her tür düşünceye ve işbirliğine açığız. Üyelerimize sahip çıkmak ve bu paylaşımdan meslektaşlarımız için fayda yaratabilmekte ancak; Bu tür kulaktan dolma haberlerle spekülasyon yaratmakla değil, üyelerimiz için değer üretecek fikirleri, samimi bir şekilde, odamızla paylaşarak, ortak çözümler ve değerler üreterek olabilir.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com