Üyelik rozetini Başkan İhsan Tunçoğlu taktı

Üyelik rozetini  Başkan İhsan Tunçoğlu taktı
İzmir’de günlük yayınlanan Yeni Gün Gazetesi'nin Simavlı görme engelli yazarı Güngör Avcıoğlu'na, üyelik rozetini Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu taktı.
Görme engelli köşe yazarı Güngör Avcıoğlu’nun (32) cemiyete üyelik başvurusunu değerlendireceklerini dile getiren Başkan Tunçoğlu, cemiyetin yeni üyelerle güçlendiğini kaydetti.
Simavlı görme engelli köşe yazarı Güngör Avcıoğlu ve yazılarını yakından takip ettiklerini ve beğenerek okuduklarını dile getiren Cemiyet Başkanı İhsan Tunçoğlu, “Güngör kardeşimizi Cemiyetimizin Simav Temsilcisi gazeteci Mehmet Yenen önermiştir. Bizde kendisini bir süredir takip ediyorduk. Başvurusunu değerlendireceğiz. Hayırlı olur inşallah” dedi.
Başkan Tunçoğlu, daha sonra Gazeteciler Cemiyeti'nin rozetini, cemiyet Genel Sekreteri Hüseyin Efe ile birlikte yeni üye Güngör Avcıoğlu’nun yakasına takarak başarılar temennisinde bulundu.
Kütahya’yı ilçeleriyle birlikte bir arada kaynaşmış vaziyette görmekten büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Tunçoğlu, “Simav Kütahya’mızın ikinci büyük ilçesi. Habercilik ve gazetecilik açısından da diğer ilçelere göre biraz daha fazla yoğunluk yaşanıyor. Simav’da Cemiyetimize üye arkadaşlarımız var. Hepsine sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
Rozetini yakasına takan Güngör Avcıoğlu, “Çok mutluyum. Heyecandan bir şey konuşamıyorum. Mesleğimize ve Türkiye’de Gazeteciler Cemiyetleri arasında saygın bir konuma sahip Kütahya’ya layık olmaya çalışacağım. Sizleri mahcup etmem” dedi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com