Uykusunda iki yıl tecavüze uğradı

Uykusunda iki yıl tecavüze uğradı
İngiltere'de bir kadın erkek arkadaşının iki yıl boyunca kendisine uyurken tecavüz ettiğini iddia etti.

27 yaşındaki Naomi Hampson, polis evlerine gidip olaya el koyana kadar Robert Fryer'ın tacizine uğradı. İddiaya göre Robert Fryer, zaman zaman kız arkadaşının tırnaklarını boyayıp, takılarını taktıktan sonra fotoğrafını çekiyor ve daha sonra tecavüz edip bilgisayarına kaydediyor. Polis Fryer'ın bilgisayarında söz konusu fotoğrafllara da ulaştı. Erkek arkadaşının duygusunun olmadığını söyleyen Naomi Hampson, "O bir şeytan. Eğer polis bulamasaydı ben hala onunla yaşıyor olacaktım. Bu korkunç bir şey" dedi.

Nottingham Kraliyet Mahkemesi'nde görülen davada Fryer'in "uyuyan prenses sendromu" olduğu teşhisine yer verildi. Fryer 2008 ile 2011 yılları arasında 3 kere tecavüz ettiğini kabul etti. Yaptıkları karşısında iğrendiğini söyleyen kadın, "Kendimi kirli ve ırzına geçilmiş gibi hissediyorum" dedi.

Hampson, Fryer'ı 2008'de tanıdı. Fryer daha sonra kadının duygusal çöküntüde olmasından yararlanarak güvenini kazandı. O dönemde Hampson'ın aşırı alkol aldığı ve tecavüzlerin o anda olduğu belirtildi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com