Uyuşturucuları Yutan Kurye Kabız Olunca!

Uyuşturucuları Yutan Kurye Kabız Olunca!
Atatürk Havalimanı'nda yakalanan uyuşturucu kuryesi midesindeki kokain kapsulleri ile cezaevine gönderildi..

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yakalanan Sırp uyuşturucu kuryesi gözaltı süresi yetmediği için midesi kokain kapsulleri ile dolu olduğu halde cezaevine gönderildi. Kuryenin kabız olması nedeniyle bir gün içinde sadece 5 kapsülü çıkartabildiği, diğer 15 kapsulün şiddetli karın ağrısı şikayeti ile cezaevinden götürüldüğü hastanede amaliyatla alındığı öğrenildi.

58 yaşındaki Sırp Nagıp Sacıpı adlı uyuşturucu kuryesi, 23 Aralık günü Brezilya'dan Atatürk Havalimanı'na geldi. Şüpheli hareketleri üzerine alanda görevli profil takip uzmanı narkotik dedektifleri, Sacıpı'yı gözaltına aldı. İstanbul aktarmalı Yunanistan'a gideceği belirlenen Nagıp Sacıpı'nın çekilen röntgen filminde midesinde uyuşturucu kapsülleri olduğu görüldü. Gözaltına alınan Sırp kurye Narkotik Şube Müdürlüğü'nde bir gün gözaltında tutuldu.

Kuryenin bu sürede midesindeki kokain kapsüllerini çıkarması beklendi. Ancak kabız olduğu için kurye sadece 5 kapsül çıkartabildi. Gözaltı süresi uzatılmayan Sacıpı midesinde kalan 10 kapsül ile tutuklanarak Maltepe Cezaevi'ne gönderildi. Doktor kontrolüne alınan Sacıpı, kapsulleri çıkaramayınca şiddetli karın ağrısı şikayeti üzerine Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Uyuşturucu kapsülleri yaklaşık iki saat süren ameliyatla çıkarılabildi. Kapsüllerin her birinin 10 gram ağırlığında olduğu bildirildi.
.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com