Uzaydan Emine Erdoğan'a!

Uzaydan Emine Erdoğan'a!
Kanadalı astronot Erdoğan'a verdiği sözü tuttu..

Kanadalı astronot Julie Payette, geçen yıl Toronto'da yapılan G-20 Zirvesi'nde görüştüğü Emine Erdoğan'a verdiği “uzaya gittiğinde kendisi için fotoğraf çekeceği” sözünü tutarak, son uzay seyahatinde 320 kilometre yükseklikte çektiği iki kare İstanbul fotoğrafını bir mektup ile Emine Erdoğan'a gönderdi.

Kanadalı Astronot Julie Payette, Kanada Başbakanlığı aracılığı ile Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a bir mektup ile uzaydan çektiği fotoğrafları gönderdi.
İşte Emine Erdoğan'a gönderilen uzay fotoğrafları

Fotoğrafta, İstanbul'un, yeryüzünden 320 kilometre yükseklikten çekilen 2 kare fotoğrafının bulunduğu öğrenildi. Juli Payette'nin ayrıca kendisinin uzay mekiği içinde çekilmiş ve üzerinde “En iyi dileklerimle Emine Erdoğan'a...” yazılı bir fotoğrafı da Emine Erdoğan'a gönderdiği ifade edildi.

Emine Erdoğan'a yazdığı mektupta ise Kanadalı Astronot Payette, şunları kaydetti:

“Bayan Erdoğan, sizinle G-20 Zirvesi'nde buluşmak benim için büyük bir zevkti. Size söz verdiğim gibi 2 İstanbul fotoğrafını son uzaya gidişimde çektim. 350 kilometre yükseklikten çok güzel bir şehir olduğu gözüküyor. İyi olmanız dileklerimle...”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com