Uzman çavuş dehşet saçtı

Uzman çavuş dehşet saçtı
Gürültü nedeniyle tartıştığı emekli polis komşusunu öldürüp, intihar etti.

Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde Saraylı Deprem Konutları'nda oturan 34 yaşındaki Uzman Çavuş Serhat Yakar, aynı zamanda kapı komşusu olan emekli polis memuru, 59 yaşındaki Selim Balcı'yı av tüfeği ile öldürdükten sonra aynı tüfekle intihar etti.

Olay, Saraylı Köyü Deprem Konutları Yunus Emre Mahallesi'nde meydana geldi. Bir süre önce eşinden boşandığı için yalnız yaşayan Uzman Çavuş Serhat Yakar ile kapı komşusu emekli polis Selim Balcı'nın arası, yüksek sesli müzik dinleme ve gürültü nedeniyle çıkan tartışmalarla açıldı. Bu akşam saatlerinde apartman girişinde karşılaşan Serhat Yakar ile Selim Balcı aynı nedenle tartıştı. Tartışmanın büyümesi ve kavgaya dönüşmesi üzerine Uzman Çavuş Serhat Yakar evinde bulundurduğu av tüfeğini alarak emekli polis Selim Balcı'ya ateş etti. Selim Balcı, olay yerinde öldü. Serhat Yakar, tüfeğin namlusunu başına dayayarak intihar etti. Yakar da olay yerinde can verdi.

Polis ekipleri ve ambulanslar deprem konutlarına sevk edildi. Yapılan kontrolde ikisinin de öldüğü anlaşıldı. Yakın komşuları, uzman çavuş ve emekli polisin zaman zaman gürültü nedeniyle tartıştıklarını belirtirken, emekli polis Selim Balcı'nın olay sırasında evde yalnız olduğunu, eşinin geçirdiği bir ameliyat nedeniyle İstanbul'daki yakınlarının yakında bulunduğunu söyledi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com