'Üzülmez' Dediler Ama

'Üzülmez' Dediler Ama
Beşiktaş'tan olaylı bir şekilde gönderilen İbrahim Üzülmez, eski takımının Dinamo Kiev'e karşı aldığı şok mağlubiyeti değerlendirdi.

İbrahim Üzülmez'siz ilk maçında Dinamo Kiev'e 4-1 yenilen Beşiktaş'ta, alınan şok mağlubiyetin etkileri sürerken eski kaptan, Kartal'ın mağlubiyetini değerlendirdi.

Üzülmez, farklı mağlubiyetin kendisini çok üzdüğünü söylerken, teşekkür ettiği taraftarın da takımın üzerinden desteğini çekmemesi gerektiğinin altını çizdi.


İşte İbrahim Üzülmez'in sözleri:

"ALINAN SKOR BENİ ÇOK ÜZDÜ"

"Yaşanan herşeyde bir hayır vardır. Kısmetimizde Beşiktaş'a bu şekilde veda etmek varmış. 1 hafta Karadeniz'e gidip sakin bir kafa yapısı ile düşüneceğim. Ben her zaman Beşiktaşlıyım. Dinamo Kiev karşılaşmasına gelince, Dinamo Kiev karşısında her Beşiktaşlı gibi televizyon karşısında karşılaşmayı izlerken böyle bir skor çıkmasına çok üzüldüm. Çünkü herkesin Avrupa'da bir beklentisi vardı. Beşiktaş sahada istediği futbolu oynayamadı. Gerçekten çok üzgün olduğumu dile getirmek istiyorum."

"BEŞİKTAŞ TARAFTARINA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Beşiktaş taraftarının yeri bende çok farklı. Onlara bana vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum. Taraftarlarımız Beşiktaş'ın üzerinden desteğini eksik etmemeli. Çünkü onlar gerçekten Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük taraftarları."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com