Vahide Gördüm daha önceden de düşünülmüş

Vahide Gördüm daha önceden de düşünülmüş
Muhteşem Yüzyıl'da Meryem Uzerli depreminin ardından yeni Hürrem olarak final sezonunda izleyicinin karşısına çıkan Vahide Gördüm, daha önce de Hürrem Sultan rolü için düşünülmüş.

Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, bugünkü köşe yazısında Muhteşem Yüzyıl'a dair ilginç bir iddiada bulundu. Eyüboğlu, Hürrem Sultan olarak karşısına çıktığı izleyiciden ve TV elştirmenleriden olumsuz yorumlar alan Vahide Gördüm için, 'Meryem Uzerli’nin yerine “Hürrem” olarak “Muhteşem Yüzyıl”a giren Vahide Gördüm’ün daha Meral Okay ölmeden bu rol için düşünüldüğünü öğrendim' dedi.

Meryem Uzerli'nin daha önce de yapımcıya 'Gitme' sinyalleri verdiğini yazan Eyüboğlu, Uzerli'nin ardından Muhteşem Yüzyıl'da yaşanan kaos için yapımcı Timur Savcı'yı suçladı.

SEN GEREKLİ TEDBİRİ ALMAZSAN KAZA KAÇINILMAZ

Eyüboğlu, Vahide Gördüm kimin aklına geldi diye sorduğu yazısında dizi ekibini böyle eleştirdi:

"Star TV İçerik Grup Başkanı Ömer Özgüner, Pazarlama ve Marka İletişim Genel Müdür Yardımcısı Aslı Çini Yaşaroğlu ve Drama Direktörü Ümmü Burhan’la yeni yayın dönemi projelerine dair sohbet ederken konu “Muhteşem Yüzyıl”a daha doğrusu “Hürrem”deki değişikliğe geldi.
Bu konuda görüşüm belli. Yapımcı Timur Savcı ve ekibi iyi yönetemedi bu krizi... Meryem Uzerli, iki defa S.O.S verdi.
İster özel hayatında yaşadığı sorunlardan olsun, ister çalışma temposundan Uzerli’nin bu yükü daha fazla taşıyamayacağı belli.
Sen gerekli tedbiri almazsan, kaza kaçınılmaz... Her şeyin bir istiap haddi var... Senaristler bir sezon boyunca dizinin ağırlığını “Hürrem”e verirken, Timur Savcı ve ekibi, Meryem Uzerli’nin bu yükü kaldırıp kaldıramayacağını hesap etmeliydi."

Ali Eyüboğlunun köşe yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com