Vakıf: “Görevi kendi isteğim ile bıraktım”

Vakıf: “Görevi kendi isteğim ile bıraktım”
Kütahya Tüketiciler Birliği eski Kadın Kolları Başkanı Nezahat Vakıf, Tüketiciler Birliği Kadın Kollarından alındığı şeklindeki haberleri yalanlayarak, Kütahya Tüketiciler Birliği Kadın Kolları Başkanlığından kendi isteği ile ayrıldığını vurguladı. Vakı

Kütahya Tüketiciler Birliği eski Kadın Kolları Başkanı Nezahat Vakıf, Tüketiciler Birliği Kadın Kollarından alındığı şeklindeki haberleri yalanlayarak, Kütahya Tüketiciler Birliği Kadın Kolları Başkanlığından kendi isteği ile ayrıldığını vurguladı. Vakıf, ayrıca Kütahya Tüketiciler Birliği Başkanı Ali İhsan Nazlı'nın kendisine “Ben seni Kütahya Kadın Kolları Başkanlığına maddi durumun çok iyi olduğu için getirdim” şeklinde iddialarda da bulundu.
Nezahat Vakıf, Akis Gazetesi'ne verdiği bilgilerde Kütahya Tüketiciler Birliği Başkanı Ali İhsan Nazlı'nın basına verdiği bilgilerin doğruyu yansıtmadığını belirterek; “A.İhsan Nazlı beni görevden alamaz. Ben görevi kendim istediğim için bıraktım. Ben Kütahya Kadın Kolları Başkanlığının kurulması için gereken bütün çalışmaları özverili bir biçimde yaparken A. İhsan Nazlı kendi üstüne düşen sorumlulukları yerine getiremedi. Şimdi benim haberim olmadan A. İhsan Nazlı bazı basın organlarına görevden alındığımı söylemiş. Ben görevden alınmadım görevi kendi isteğim ile bıraktım”dedi.
Kütahya Tüketiciler Birliği eski Kadın Kolları Başkanı Vakıf, A. İhsan Nazlı'nın Kütahya Tüketiciler Birliği için maddiyatın değil maneviyatın önemli olduğunu söylemlerinin kesinlikle doğruyu yansıtmadığını vurgulayarak, Nazlı'nın kendisi ile şu konuları konuştuğunu belirterek; “Ali İhsan Nazlı benim maddi durumum iyi olduğu için Kütahya Tüketiciler Birliği Kadın Kolları Başkanlığına getirilmemi sağladı. Ama ben gereken maddi desteği vermediğim için A.İhsan Nazlı ile anlaşmazlığa düştüm ve Kütahya Tüketiciler Birliği Kadın Kolları Başkanlığında istifa ettim” dedi.
Kütahya Tüketiciler Birliği eski Kadın Kolları Başkanı Nezahat Vakıf son olarak Kütahya Tüketiciler Birliği Kolları Başkanı A. İhsan Nazlı'nın kendisinden habersiz yaptığı basın açıklamasında yer alan bilgilerin de gerçeği yansıtmadığını savundu.
Kütahya Tüketiciler Birliği Başkanı Ali İhsan Nazlı ise basın açıklamasında şu konulara değinmişti: 'Tüketiciler Birliği Derneği Kadın Kolları Başkanı Nezahat Vakıf, Tüketiciler Birliği Derneği Kadın Kolları Kütahya Şube Başkanlığı'ndan ve üyelikten bazı nedenlerden ve görülen lüzum üzerine Tüketiciler Birliği Genel merkezimizin de görüşü alınarak, Tüketiciler Birliği Derneği Kütahya Şube Başkanlığı ve yönetim kararıyla getirilmiş olduğu görevinden,yönetim kararıyla çıkarılmış olup Tüketiciler Birliği Derneği ile tüm ilişiği kesilmiştir. En kısa sürede Tüketiciler Birliği Derneği Kadın Kolları Başkanlığı'na, derneğimize en iyi hizmeti vereceğine inandığımız, Tüketiciler Birliği Derneği Kadın Kolları Başkanını getireceğimizi ve yapacağı hizmeti maddiyatla gerçekleştirecek değil, maneviyatı ön planda tutarak çalışacak Kadın Kolları Başkanı getirileceğini tüm kurum ve halkımıza belirtmek istiyoruz.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com