Vali Bakanlıoğlu'ndan ziyaret

Vali Bakanlıoğlu'ndan ziyaret
Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Aksa Doğalgaz A.Ş. Bölge Müdürü Mehmet Salih Ayaydın’ı ziyaret etti.

Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, doğalgazın Afyonkarahisar için son derece önemli olduğunu belirtti.Aksa Doğalgaz A.Ş. Bölge Müdürü Mehmet Salih Ayaydın’ndan doğalgaz çalışmaları hakkında brifing alan Vali Balkanlıoğlu, doğalgazın medeniyet olduğunu söyleyerek, özellikle Afyonkarahisar’da fazla kömür tüketildiğinde çevre ve hava kirliliğinin açığa çıktığını söyledi.

Doğalgazın kent için önemine değinen Vali Balkanlıoğlu, “Doğalgaz birçok açıdan son derece faydalı.Sanayide kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bugün artık sanayici 'Doğalgaz var mı?' diye soruyor. Büyük bir patates yatırımcısı gelecekti. Doğalgaz var mı?Doğalgazın olduğu yerde fabrikamızı kurmak istiyoruz' dedi.Biz Şuhut’u da önermiştik ama Şuhut’ta doğalgaz olmayınca yatırımı merkeze aldı” dedi.

Aksa Doğalgaz A.Ş. Bölge Müdürü Mehmet Salih Ayaydın ise Afyonkarahisar merkez ile Dinar ilçesinde doğalgaz yatırımlarının devam ettiğini kaydetti. Ayaydın, vatandaşın taleplerine de duyarsız kalmadıklarını belirtti. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com