Vali Balkanlıoğlu'ndan Gazlıgöl açıklaması

Vali Balkanlıoğlu'ndan Gazlıgöl açıklaması
Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ömer - Gecek Havzası'nın Ömer - Gecek Gazlıgöl Turizm Birliği şeklini aldığını bildirdi.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ömer - Gecek Havzası'nın Ömer - Gecek Gazlıgöl Turizm Birliği şeklini aldığını bildirdi.
Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Sabah saatlerinden Valilik binasından çıkan Vali Balkanlıoğlu basın mensupları ile birlikte Basın Caddesi üzerinde bulunan esnaf ile Demirciler Çarşısı'ndaki esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Bir simitçi ile sohbet eden Vali Balkanlıoğlu, gazetecilere simit ikram etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Afyonkarahisar Şube Başkanı Albdülkadir Konak'ın da eşlik ettiği esnaf ziyaretinde basın mensuplarının İhsaniye'ye bağlı Gazlıgöl beldesindeki sıcak suyun kullanımı ile ilgili alınan karar hakkında sorularını da cevaplayan Vali Balkanlıoğlu, şunları söyledi:
"Ömer-Gecek Havzası, Ömer-Gecek Gazlıgöl Turizm Birliği şeklini aldı. Gazlıgöl ile Yaylabağı Belediyesi buraya dahil oldu. Bu birlik aracılığıyla Afyon merkezde yapmış olduğumuz gibi altyapıya ilişkin sıcak su birliği çalışmaları bundan sonra beraber yürüyecek. Öbür türlü mahalinde biz yapalım dediler çeşitli engellerle karşılıklı böyle bir takım çekişmelerle zaman kaybedildi. Ancak şimdi artık sistemi oturtturduk. İnşallah önümüzdeki kısa bir sürede bu işi tamamlayacağız."

Vali Balkanlıoğlu, yeni birlikte, AFJET'in deneyiminden ve tecrübesinden yararlanacaklarını sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com