Vali Çakacak'tan başarılı sporcuya ödül

Vali Çakacak'tan başarılı sporcuya ödül
Uşak Valisi Özdemir Çakacak, 16 – 19 Eylül 2010 tarihleri arasında Adıyaman İli Besni Spor Salonunda gerçekleştirilen Türkiye Yıldızlar ve Minikler Bay Bayan Muay Thai Şampiyonasında yıldız erkekler kategorisinde dereceye giren Ragıp Ayhan'ı ö

Uşak Valisi Özdemir Çakacak, 16 – 19 Eylül 2010 tarihleri arasında Adıyaman İli Besni Spor Salonunda gerçekleştirilen Türkiye Yıldızlar ve Minikler Bay Bayan Muay Thai Şampiyonasında yıldız erkekler kategorisinde dereceye giren Ragıp Ayhan'ı ödüllendirdi.
Uşak olarak bütün spor branşlarında Milli Takım düzeyinde çok sayıda sporcu yetiştirmeyi hedeflediklerini belirten Vali Özdemir Çakacak, “Başarılı sporcumuzu bir kez daha tebrik etmek istiyorum. İnanmıyorum ki ilerleyen zamanda daha büyük başarılara imza atacaktır. Uşak olarak İlimizde gençlerin sportif faaliyetlerde bulunması için gerekli çalışmaları yapmaktayız. Hedefimiz İlimizden Milli Takım düzeyinde çok sayıda sporcu yetiştirmektir. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.
Konuşmanın ardından Vali Özdemir Çakacak Muay Thai Şampiyonasında 1997 doğumlu yıldız erkekler kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Ragıp Ayhan'a çeyrek altın ve eşofman takımı ile spor ayakkabı hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com