Vali Çiftçi, Kütahya'yı tanıyor!

Vali Çiftçi, Kütahya'yı tanıyor!
Kütahya'ya atanarak görevine başlayan Vali Kenan Çiftçi'ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyarete gelen konukların isteklerini dinleyen Vali Çiftçi, sorunların çözülmesi için birlik ve beraberlik mesajları vererek; "Sorunların üstes

Kütahya'ya atanarak görevine başlayan Vali Kenan Çiftçi'ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Ziyarete gelen konukların isteklerini dinleyen Vali Çiftçi, sorunların çözülmesi için birlik ve beraberlik mesajları vererek; 'Sorunların üstesinden geleceğiz' dedi.

'KÜTAHYA'NIN GELİŞMESİ İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ'
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça ve Başkan Yardımcıları, Kütahya Valisi Kenan Çiftçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, Başkan Yardımcıları Nejat Özturan ve Halil Toklu ile birlikte Valiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliğine atanarak önceki gün göreve başlayan Vali Çiftçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kütahya Belediye Başkanlığı tarafından il merkezinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler de alan Vali Kenan Çiftçi, hep birlikte Kütahya'nın daha ileriye gitmesi için çalışacaklarını ifade etti.

'KÜTAHYA'YA YATIRIMCI GETİRİN'
Belediye Başkanı Mustafa İça'nın ardından Vali Kenan Çiftçi'ye Kütahya Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği ile Kütahya Spor Yönetim Kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (KÜSİAD) Kütahya Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Ceylan ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaretinde kendilerinin işveren, aş veren insanlara ihtiyaçlarının olduğunu ve KÜSİAD üyelerinin de bunu yaptığını ifade eden Vali Kenan Çiftçi; “Sizler bu görevi üstlenmişsiniz. Bizlerde sizin için ne gerekirse yaparız. Nerede takılırsanız hiç tereddütsüz bana ulaşın. Bizler sizlere her konuda destek oluruz. Kanunlar çerçevesinde yapılacak olan her hizmet size en kolay şekilde ulaşacaktır” dedi.
İşadamlarından KOSGEB ile ilgili çalışmalar yapmaları gerektiğini ifade eden Vali Çiftçi sözlerine şöyle devam etti;
'Sizler KOSGEB ile ilgili çalışmalara hız verin. Bizler bu konuda her türlü desteği vereceğiz. Gittiğiniz yurt içi ve yurt dışı gezilerinde Kütahya'ya davetlerde bulunun, burayı yatırımcıların görmesi ve bilmesi lazım.'

'KÜTAHYASPOR İÇİN GEREKENLERİ YAPACAĞIZ'
Kütahya Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tekdemir ve Yönetim Kurulu üyelerini de makamında kabul eden Vali Çiftçi; Kütahya spor hakkında bilgiler alarak istek ve ihtiyaçları dinledi. En kısa zamanda konuyla ilgili araştırma yaparak kendilerine döneceğini ifade eden Vali Çiftçi'ye Kütahya spor atkısı ile 43 numara forma hediye edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com