Vali Çoş CHP'nin oylarını patlattı!

Vali Çoş CHP'nin oylarını patlattı!
Vatandaşa 'gavat' diyen Adana Valisi CHP'nin oylarını patlattı.
Adana'da 10 Kasım Atatürk'ü Anma Törenlerinde bir vatandaşın üzerine yürüyerek 'gavat' diyen Adana Valisi Hüseyin Avni Çoş'un Aydın Valisi iken polislere kanunsuz emirler verdiği, polislerin de   Coş'u sevmediği, 2009 Yerel Seçimleri'nde polis lojmanlarındaki tüm sandıklardan CHP’ye silme oy çıktığı öne sürüldü.
 
CHP Kırklareli milletvekili Turgut Dibek, "Vali Coş Aydın’da görevliyken polise yasadışı emirler veriyordu ve polisin nefretini kazandı. Bu nefretten dolayı, 2009 seçimlerinde polis lojmanlarındaki bütün sandıklardan silme CHP’ye oy çıktı" dedi.
 
CHP'li vekil konuşmalarına şöyle devam etti: "Kırklareli’de resmi törenler sırasında benimle yan yana gelmemek için protokol sıralarındaki koltukları kaldırdı. Vali, ilimize yeni geldiğinde ben CHP İl Başkanıydım. Kendisini ziyarete gittik. Makamındaki masasında Tayyip Erdoğan’ın resmi vardı. Vali’yi Cumhurbaşkanı atar. Cumhurbaşkanı ve Atatürk resmi olur ama Başbakan resmini hiç görmemiştik. Coş hangi ile gitse 3 ay sonra olay olur. Onun olduğu yerde olay yoksa, bu olaydır." 
 
CHP Kırklareli milletvekili Turgut Dibek, Adana Valisi Hüseyin Avni Çoş'un Kırklareli’de Vali olduğu dönemde A.B.B adlı kadın doktoru taciz ettiği iddiasını dile getirdi.(BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com