Vali Kocatepe'den Işık'a Teşekkür

Vali Kocatepe'den Işık'a Teşekkür
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, ''3. Uluslararası Kütahya Çini Sempozyumu ve 1. Avrasya Seramik Kongresi'' nin organize edilerek yürütülmesinden dolayı Dumlupınar Üniversitesi Seramik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İskender Işık'a Teşekkür

Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, ''3. Uluslararası Kütahya Çini Sempozyumu ve 1. Avrasya Seramik Kongresi'' nin organize edilerek yürütülmesinden dolayı Dumlupınar Üniversitesi Seramik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İskender Işık'a Teşekkür Belgesi verdi.
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Prof. Dr. İskender Işık'ı Dumlupınar Üniversitesinde bulunan odasında İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya ile Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nihat Delen'in de katılımıyla ziyaret ederek “Kütahya'da 6–8 Ekim 2010 tarihlerinde gerçekleştirilen “3. Uluslararası Çini Sempozyumu ve 1. Avrasya Seramik Kongresi”nin organize edilmesi ve yürütülmesindeki üstün gayret ve başarılarınız nedeniyle takdir ve teşekkürlerimi sunar, sağlık ve başarınızın daim olmasını dilerim” ifadesi bulunan Teşekkür Belgesini takdim etti.
Vali Kocatepe ve beraberindekiler daha sonra Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Demirci'yi makamında ziyaret ettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com