Vali Kocatepe'den okul ziyareti

Vali Kocatepe'den okul ziyareti
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, İnköy Mahallesi'nde bulunan İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek sınıflarda incelemelerde bulundu.

Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, İnköy Mahallesi'nde bulunan İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek sınıflarda incelemelerde bulundu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde Ülke genelinde başlatılan ve ilimizde de devam eden 'ana-kız okuldayız' kampanyası çerçevesinde Okuma Yazma Kurslarında başarılı olan 48 kursiyere belgelerini vermek üzere İnköy Mahallesi'ne giden Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe İnköy İlköğretim Okulunu ziyaret ederek sınıflarda öğrencilerle görüştü. Öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramları'nı kutlayan Vali Kocatepe öğrencilerden ve öğretmenlerden ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Bilgisayar sınıfı isteyen 4. Sınıf öğrencilerine ise en kısa zamanda burada Bilgisayar sınıfı açılması konusunda çalışma yapacağını ifade eden Vali Kocatepe, “Burada ilköğretimi tamamlayan her öğrencimizin liseye yazılmasını istiyorum. Özellikle kızlarımızın bu konuda daha azimli ve gayretli olduklarını biliyorum çünkü şuanda kızlar okuma yazmada ön sıralarda. Mutlaka Liseye yazılın. Benim üç kızım var üçü de üniversite mezunu” dedi.
Vali Şükrü Kocatepe tarafından İnköy İlköğretim Okuluna yapılan ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya'da bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com