Vali Kocatepe'ye Ziyaret

Vali Kocatepe'ye Ziyaret
Kütahya Belediye Başkanlığı Gençlik Merkezi Yürütme Kurulu temsilcileri Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'yi makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

Kütahya Belediye Başkanlığı Gençlik Merkezi Yürütme Kurulu temsilcileri Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'yi makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz haftalarda oluşan Kütahya Belediye Başkanlığı Gençlik Merkezi Yürütme Kurulu temsilcilerinden oluşan bir grup Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Er başkanlığında Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'yi makamında nezaket ziyaretinde bulunarak 2010 yılında yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Ziyarette gençlere yönelik okuma alışkanlığı yönünde çalışmalar düzenlemelerini tavsiye eden Vali Kocatepe; “Okuma alışkanlığının tekrar kazandırılabilmesi için okuma alışkanlığı yönünde okuma geceleri düzenlenebilir. Bu konuda kurulunuz bir çalışma içine girerse bizlerde destek veririz. Bunun yanında Kütahya'da Sigara alışkanlığı çok yaygın. Her dışarıda gezen elinde sigarayla dolaşıyor. Sigaranın kötü bir alışkanlık olduğunu ve bunun toplumsal bire sorun olduğunu gençler olarak ele alırsanız gelecekte bu alışkanlık daha da azalacaktır. Bunlara benzer toplumsal sorunlar, tüketici hakları gibi konulara yönelik çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Bizlerde kanunlar çerçevesinde her türlü desteği veririz” dedi.
Bu konulara öncelik vereceklerini ifade eden Yürütme Kurulu üyeleri bunların yanı sıra önümüzdeki günlerde ücretsiz bir konser organizasyonu için çalıştıklarını, Fidan Dikimi çalışması yapacaklarını ve şuanda “Bilenler Bilmeyenlere Bilgisayar Öğretiyor” kampanyası çerçevesinde bir çalışma başlattıklarını ve bunu önümüzdeki günlerde daha da geliştireceklerini açıkladılar.
Ziyarete Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Er ve üyeler Hatice Yıldırım ile Sibel Murat katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com