Vali Mehmet Kılıçlar'a Onursal Üyelik Payesi

Vali Mehmet Kılıçlar'a Onursal Üyelik Payesi
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı İmdat Özkan, Vali Mehmet Kılıçlar'a "Onursal Üyelik Payesi" verdi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı İmdat Özkan, Vali Mehmet Kılıçlar'a 'Onursal Üyelik Payesi' verdi.

Özkan, yardımcısı Nuray Aktaş, derneğin genel sekreteri Müberra Açıkgöz, üyeler Hacer Koçak ve Süleyman Efe ile birlikte makamında ziyaret ettiği Kılıçlar'a, 'Onursal Üyelik Payesi' verdi. Şehit ailelerinin şefkate ve ilgiye ihtiyaçları olduğunu belirten Dernek Başkanı İmdat Özkan, 'Her zaman yanımızda ve birleştirici olan, bizden ilgi ve alakasını hiç eksik etmeyen valimiz Mehmet Kılıçlar'a teşekkür ediyorum. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği yönetim kurulu kararıyla Genel Başkan Taner Uran adına takdim ettiğim Onursal Üyelik Payesi, Eskişehir'de görev yapan valiler içerisinde ilk defa Mehmet Kılıçlar'a verildi. Onursal Üyelik Payesi, ülke genelinde de şimdiye kadar sadece 5 valiye verildi” dedi.
Onursal Üyelik Payesi'nin aldığı en önemli ve anlamlı ödüllerden birisi olduğunu vurgulayan Vali Mehmet Kılıçlar ise, 'Acılı insanların dertlerini paylaşabilmek zor bir görev. Bu ülke için canlarını veren şehitlerimiz ve gazilerimizin aileleri için ne yapsak borcumuzu ödeyemeyiz” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com