Vali Mutlu polis şiddetine 'OH' çekti!

Vali Mutlu polis şiddetine 'OH' çekti!
Kadıköy'de gerçekleşen Ahmet Atakan için düzenlenen eylemlerde polis şiddetini eleştirenlere Vali Mutlu Twitter'dan cevap verdi: Oh Harika!

Hatay ’daki gösterilerde hayatını kaybeden Ahmet Atakan için dün gece Kadıköy’de eylem düzenlendi. Polisin eylemcilere yönelik sert müdahalesi sosyal medyada tepki alırken, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu , Twitter hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

OH OH SAYIN VALİM! Twitter’da yaptığı paylaşımlarda, "Ohoh" ve “oh harika” ifadelerini kullanan Mutlu, kısa sürede sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Vali Mutlu Twitter hesabından ayrıca; “Halkın tiyatrosunu (Kadıköy-Süreyya) polisle çatışanlar için revir yapacağım diye işgal et. Polis çıkarınca da revire saldırı diye yaz dur, oh oh. Biz her yeri işgal edelim, Kadıköy’de barikatlar kuralım, molotof, demir bilye, havai fişek atalım bunlar gösteri hakkı karışma deyin, Oh harika." paylaşımlarında bulunsa da özellikle Kadıköy’de ikamet eden birçok kişi sosyal medyadan duruma tepki göstermeye devam etti.

(DSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com