Vali Sanayi Kuruluşlarını Ziyaret Etti!

Vali Sanayi Kuruluşlarını Ziyaret Etti!
Uşak Valisi Özdemir Çakacak, Eşme ilçesindeki sanayi kuruluşları ile Eşme, Yeşeğen ve Ahmetler Belediyesini ziyaret etti...

Uşak Valisi Özdemir Çakacak, Eşme ilçesindeki sanayi kuruluşları ile Eşme, Yeşeğen ve Ahmetler Belediyesini ziyaret etti.
Vali Özdemir Çakacak Eşme ilçesinde faaliyet gösteren bazı sanayi kuruluşları ile ilçe ve belde belediye başkanlarını makamlarında ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Vali Özdemir Çakacak dün sabah saatlerinde Alay Komutanı Jandarma Albay İsmail Özcan, İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin, AK Parti Milletvekili Mustafa Çetin, İl Genel Meclisi Başkanı Ali İhsan Uzun ve İl genel Sekreteri Servet Ecemiş ile daire müdürleri ile birlikte Eşme ilçesine gitti. Gün boyu çeşitli ziyaretlerde bulunan Vali Çakacak ve beraberindeki heyet vatandaşlarla da bol bol sohbet etti. Yeleğen ve Ahmetler'de çocuklara çikolata dağıtan yaşlı kadınlarla ayak üstü sohbet eden Vali Çakacak, sanayi tesislerinde de incelemelerde bulundu. İlk olarak LYS ve SBS'de başarılı olan 38 öğrenci için düzenlenen ödül törenine katılan Vali Çakacak daha sonra belediyeleri ve sanayi kuruluşlarını da ziyaret etti. İlçedeki Sümertaş Et Ürünleri, Gedik Tavukçuluk A.Ş. ve Çobanoğlu Süt Ürünleri tesislerini gezen Vali Özdemir Çakacak tesislerdeki üretim ve istihdamlar hakkında bilgi aldı. İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan 2009 yılı Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında tek Uşak firması olan Gedik Tavukçuluk A.Ş. sahibi Halil Gedik'i tebrik eden Vali Özdemir Çakacak, Eşme İlçesindeki sanayi kuruluşlarının hem Uşak ekonomisine hem de Türkiye ekonomisine katkısının azımsanamayacak kadar önemli olduğuna dikkat çekti. Sanayi kuruluşları ziyaretlerinin ardından Yeleğen ve Ahmetler Belediyelerini Ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, Yeleğen Belediye Başkanı Fevzi Kaya ile birlikte meyve bahçelerini gezdi. Başkan Fevzi Kaya'dan üretimle ilgili bilgi alan Vali Özdemir Çakacak akşam saatlerinde Eşme ilçesinden ayrıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com