Vali Tatlıses'i Ziyaret Etti!

Vali Tatlıses'i Ziyaret Etti!
Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, sanatçı İbrahim Tatlıses'i tedavi gördüğü Hastanesi'de ziyaret etti.

Sanatçı İbrahim Tatlıses'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret eden Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, cihaza bağlı olduğu için kendisiyle konuşamadığını söyledi. Okutan, ''El işaretiyle selam söylememi istedi'' dedi.

Okutan,hastane çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ziyaretten hem kendisinin, hem de İbrahim Tatlıses'in memnun olduğunu söyledi.

Tatlıses'in sağlık durumunun iyi olduğunu ifade eden Okutan, şöyle konuştu:

''Biz Urfalılar olarak bu saldırıdan çok kaygı duymuştuk. Şu anda memnun bir şekilde geri döneceğiz. Bu duruma gelmesine katkıda bulunan hastaneye ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Acil şifalar diliyoruz. 6 ay önce sahada çok coşkulu bir şekilde 30 bin kişiyle bir etkinlik yapmıştık. Yine öyle bir etkinlikte birlikte olmayı istiyoruz.''

Bir gazetecinin ''Tatlıses ile görüştünüz mü, konuştunuz mu'' diye sorduğu Okutan, ''Sesli değil ama görüştük, tokalaştık. Cihaz bağlıydı. Dolayısıyla sesli olarak değil işaretle anlaştık. İnsanları tanıyor. El işareti ile selam söylememi istedi. Biz bu halinden çok mutlu olarak ayrılıyoruz'' dedi.

Bu arada, hastane önünde toplanan Tatlıses'in hayranları, açtıkları pankartla Tatlıses'e sevgi gösterisinde bulundu.

Araçlardan yüksek sesle Tatlıses'in şarkılarını çalan ve hep bir ağızdan eşlik eden hayranları, Tatlıses iyileşinceye kadar her gün hastane önünde toplanacaklarını ifade etti

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com