Validen AKP'li Tayyar'a sert yanıt!

Validen AKP'li Tayyar'a sert yanıt!
Gaziantep Valisi Erdal Ata, AKP Milletvekili Şamil Tayyar'ın "Emniyet Müdürü görevden alınsın" önerisine rest çekti. Ata, "Biz Emniyet Müdürü'müzden memnunuz. Herkes kendi görevini yapsın" dedi.
Gaziantep Valisi Erdal Ata şunları söyledi:
 
Emniyet teşkilatımız çok iyi bir performans gösterdi. Soruşturmada son aşamaya gelindi. PKK kabul etmemiş de olsa tüm deliller onları gösteriyor. Olayın arkasında olanlar, olayı organize edenler PKK'lı. Olayın talimatını PKK'nın verdiği kesin. Şu anda 6 gözaltı var ama daha fazla da olabilir. 
 
Esad'ın PKK'ya her türlü desteği verdiği biliniyor
 
Olayda Suriye'nin de parmağının olduğunu düşünüyoruz. Esad'ın PKK'ya her türlü desteği verdiği biliniyor. Soruşturma safhasında bunu destekleyecek herhangi bir bilgi yok. Ama bundan önceki olaylarda da Suriye'nin parmağı olabilir. İl Emniyet Müdürlüğümüz'e teşekkür ediyorum, bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir olayı aydınlatma noktasında önemli görevler yaptılar.  

Şamil Tayyar'a sert yanıt
 
Sayın Şamil Tayyar'ın açıklamasını dinlemedim ama herkes kendi görevini yapsın. Saldırıdan önce bir ihbar ve bilgi gelmedi. Eğer bize bir ihbar gelseydi muhakkak gereğini yapardık. Biz Emniyet Müdürümüzden memnunuz.  (EAK)

Habertürk
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com