Validen fuhuş tepkisi

Validen fuhuş tepkisi
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, kentteki otel yatırımlarını gerekçe göstererek, Adana’da fuhuşun patladığı’nı öne süren ve kamuoyunu yönlendirmeye çalışan dar zihniyetli insanlara karşı, iş dünyasının da sesini yükseltmesi çağrısında bulundu.
Adana’da 2011 yılında düzenli ve en yüksek prim ödeyen ilk 10 firmaya, düzenlenen törenle ödül verildi. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Adana İl Müdürlüğü’nce ‘Sosyal Güvenlik Haftası’ kutlama etkinlikleri kapsamında Mavi Sürmeli Oteli’nde organize edilen ödül töreninde konuşan Vali Coş, kentte yatırım yaparak, istihdam alanları oluşturan herkesin yanında olduklarını ifade ederek, “Adana’da istihdamı arttırmamız, bunu yaparken de kentimizi geliştirmemiz gerekiyor” dedi.

Adana’da büyük bir organizasyon gerçekleştirildiği zaman ‘barınma’ anlamında ciddi bir sorun yaşandığını, mevcut otellerin yatak kapasitesinin yeterli olmadığını vurgulayan Coş, kentin farklı noktalarında devam eden yeni otel yatırımlarını bu anlamda önemsediklerini dile getirdi.
 
“YATIRIMLARIN ÖNÜNÜ KESMEK İSTEYENLERİN KARŞISINDA DURULMALI”
 
Hüseyin Avni Coş, “Bu anlamdaki mevcut ihtiyacın karşılanması, Adana’nın ‘bölgesel bir merkez’ olması noktasında güçlü bir altyapı oluşturuyor. Ne yazık ki, istihdam kaynağı olan ve aynı zamanda da ‘bölgesel merkez’ olma konumumuzu güçlendirecek olan bu yeni turistik tesislerin inşaatlarının önemini algılayamayan, bunlara kulp takmaya çalışanlar var. Kem söz, sahibine aittir. Burada herkesten özür dileyerek söylüyorum; Adana’da ‘fuhuş sektörünün patladığı’ iddialarını ortaya atan ve buna gerekçe olarak da yeni otel inşaatlarının çok olmasını gösteren bir takım dar zihniyet ve düşünceli, ileriyi göremeyen insanların da maalesef kamuoyunu yönlendirmeye çalıştığını görüyoruz. Bunlara karşı, iş dünyasının da sesini yükseltmesi gerektiğini, istihdamı ve yeni yatırımların önünü kesmeye çalışan her kim olursa olsun, onların karşısında tek vücut olarak durmalı ve buna geçit vermemeli” ifadesini kullandı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com