Vali'den itiraf: 'Eşime patlıyorum'

Vali'den itiraf: 'Eşime patlıyorum'
Bursa Valisi Şahabettin Harput, evlilikte 40 yılını dolduran çiftlere yastık hediye etti. Valinin bir itirafı ise salonda gülümsemelere sebep oldu. Vali, “Ben de sinirlendiğimde evde hanıma patlıyorum” dedi.

“Bir Yastıkta 40 Yıl” ödül töreninde evliliklerinde 40 yılı tamamlayan 40 çifte evlilik sertifikası ve yastık hediye edildi. Ancak ödül törenine çiftlerden çok Vali Harput damgasını vurdu. 

Yoğun çalışma temposunda zaman zaman öfkelendiğini belirten Harput, evde eşine patladığını itiraf ederek, “Hanım da, ‘Ya Allah Allah beni mi buldun patlayacak’? diye karşılık verirse ne olur, vukuat çıkar ama o anlayış gösteriyor. Diyor ki, ‘Bu adam gerçekten onlarca yüzlerce insanın sorununu dinliyor.’ Ama daha sona özür dilemesini bilirim, yaptığım yanlıştan dolayı yanlışımı kabul ederim. Her insan hata yapabilir, her insan öfkelenir. Birisi yanlış yaptığı zaman ötekinin sabretmesi lazım. Daha sonra da yanlışını kabul edip özür dilemek lazım. Hepinizin hayatında ufak tefek tartışma oldu. Bu anlayış içerisinde götürdünüz, örnek aileler oldunuz. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Batı ülkelerine baktığınız zaman aile parçalanıyor. Sokaktan biz çocukları topluyoruz. Baktığımız zaman, çocukların büyük bölümünün parçalanmış aile çocukları olduğunu görüyoruz. Aile, toplumun can damarıdır. Biz öncelikle çocuklarımızı iyi yetiştirmeliyiz. Çocuklar için eşler birbirlerine katlanmalı. Gerekirse kahır çekmeli” ifadelerini kullandı.  (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com