Vali'den Sarai cinayeti açıklaması

Vali'den Sarai cinayeti açıklaması
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul'da öldürülen ABD'li Sarai Sierra cinayetiyle ilgili olarak, ''İştirak eden kişi ya da kişilerle ilgili birtakım bilgiler var. Bunlar da zaten medyamıza yansıdı. Şu anda takip edilmekte olan bir kişi mevcut'' de

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Radyo İstanbul Ajansı’nın açılışında yaptığı konuşma sonrası gazetecilerin gündemle ilgili sorularını yanıtladı.

"PEK ÇOK DETAY HALİHAZIRDA ÇALIŞILIYOR"

Sarai Sierra cinayetinde gelinen süreci de değerlendiren Mutlu, "Mutlaka şu şahıs yaptı. Faili şuydu. Yanında şunlar ya da bunlar vardı gibi konularda pek çok detay hali hazırda çalışılıyor. Belirlenmiş olan hususlar var. Bunlarla ilgili aramalar var. Olaydaki faillik durumu tahkikatın sonunda netleştirilecek olan durumlardır. Ama iştirak eden kişi ya da kişilerle ilgili birtakım bilgiler var. Bunlar da zaten medyamıza yansıdı. Şu anda takip edilmekte olan bir kişi mevcut. Emniyetimiz İstanbul’un dışında da onunla ilgili arama faaliyetlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bunlara ulaşıldığında tahkikatın içindeki farklı soruların cevaplarını net olarak alabilmek mümkün olacaktır. Dolayısıyla halen devam etmekte olan inceleme bir söz konusu" dedi.(SNK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com