Vali'nin Erdoğan korkusu!

Vali'nin Erdoğan korkusu!
SP'lilere azara Erdoğan uyarısı alan Vali bakın ne dedi.

Bartın Valisi Bülent Savur, Saadet Partisi'ni ziyareti sırasında kendisini il başkan yardımcısının karşılamasına tepki göstermesiyle ilgili olarak Başbakan Erdoğan'ın, "Doğru bulmuyorum, gereken yapılacak" açıklaması üzerine, "Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklamanın üzerine tekrar bir açıklama yapmam" dedi.

'C.BAŞKANI'NIN TEMSİLCİSİYİM' DEMİŞTİ!

6 Şubat'ta AKP, CHP ve MHP il başkanlıklarına nezaket ziyaretinde bulunan Vali Bülent Savur, daha sonra Saadet Partisi'ni ziyaret etmişti. Savur, parti binasının önünde kendisini il başkan yardımcısının karşılaması nedeniyle, "Ben cumhurbaşkanının temsilcisiyim bu memlekette, beni yardımcı karşılayamaz. Siz siyaset adamısınız, maksatlı yapmadığınızı biliyorum. Protokolü öğrenin" diyerek tepki göstermişti.

Bartın Valisi Bülent Savur, SP'lilere, "Ben cumhurbaşkanının temsilcisiyim" deyip uyarıda bulunduktan sonra Başbakan Erdoğan'dan 'Gerekeni yapılacak' açıklaması gelmişti.

Başbakan Erdoğan, Vali Savur'un karşılamayla ilgili tepkisi üzerine,"Doğru bulmuyorum, gereken yapılacak" diye açıklamada bulundu. Vali Savur, Başbakan Erdoğan'ın açıklamasının sorulması üzerine, "Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklamanın üzerine tekrar bir açıklama yapmam" dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay da, "Herhangi bir açıklama yapmayacağım. Gereken açıklamaları genel merkezimiz yapacaktır" diye konuştu.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com