Vali'nin tehdidini manşetten verdi!

Vali'nin tehdidini manşetten verdi!
Eskişehir Valisi'nin Radikal muhabiri İsmail Saymaz'a gönderdiği tehdit minvalli e-mail, Radikal'in manşetine taşındı.

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın Radikal muhabiri İsmail Saymaz'a gönderdiği e-mail, büyük tepki alırken Vali hakkında inceleme başlatıldı.

Vali Azmi Tuna’nın İsmail Saymaz’a gönderdiği e-postayı Radikal daha önce internet sitesinden okuyucuları ile paylaşmıştı. Vali'nin önce yazdığını inkar edip sonra kabul ettiği e-postanın içeriği şu şekildeydi:

“Oğlum İsmail, yine rahat durmuyorsun. Benim Ali İsmail ile ilgili söylemediğim bir sözü tekrar ısıtıp veriyorsun ki sana özel olarak telefonda bunu izah ettiğim halde her fırsatta alçaklıkla bunu tekrar ediyorsun. Failler belirlendi, tutuklandı, yargılanıyor. Bunlardan pek memnun olmadın herhalde. Sana malzeme kalmadı derken, mahkeme bize bir soru soruyor. Biz de savcılık da kamu düzenini düşünerek yüzbinlerce insanın yaşadığı bu şehirde olay çıkmasın diye görüşümüzü yazıyoruz. Bunlar her nasılsa yandaş avukatlarınız tarafından herhalde anında sizlere servis ediliyor. Kuşlar söyledi deme sakın inanmam! Neyse hiç önemli değil. Zaten biz ne dersek diyelim siz vermek istediğinizi veriyorsunuz. Siz bizim Ali İsmail için çok üzüldüğümüze de inanmazsınız. Demokratik tepkiye eyvallah ama amaçları kaos çıkarmak olanların fırsat beklediği bir ortamda bu davanın başka yerde görülmesini istemek Eskişehir’e ve halkın yararına bir şey yapmak demektir. Tabii ki takdir yargının. Diğer konulara girmiyorum çünkü yargılama devam ediyor. Ama siz zaten hem savcı, hem hakim, hem avukatsınız. Müebbet bile sizi kesmez. Bir daha aynı şekilde yorum yaparak bu konuyu işlersen sen adi ve şerefsizsin. Yerin altı da var unutma, eninde sonunda orada görüşeceğiz.”


Tehdit dolu o sözler bugün Radikal'in manşetindeydi.

İşte o manşet:(DSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com